• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Odzież
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
Wszystkie Odzież (dla niemowląt i dorosłych) :
Wyszukiwarka prezentów
Pokaż filtry
Ukryj filtry
Dla kogo
Dla kogo
Rodzaj ubrań
405 prezenty dla: Odzież (dla niemowląt i dorosłych)
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 87 Opinie
Magdalena
na 09-01-20

"Jestem zadowolona z usługi. Brakowało mi tylko możliwości podglądu gotowego projektu (już z napisami.."

9 z 10
Malgorzata
na 02-01-20

"Witam, jednoznaczna ocena 10 !!! Jestem bardzo zadowolona !!! Dziękuję serdecznie prezebt byl idealny.."

10 z 10
Karolina
na 01-01-20

"Koszt przesyłki zbyt drogi, poza tym wszystko Ok. "

9 z 10

Odzież

Szukasz czegoś wyjątkowego? Czy czujesz się twórczy i chcesz zaprojektować własne? Zaprojektuj swój własny unikalny ubiór naprawdę proste. Możesz używać własnych zdjęć i tekstu, ale także logo firmy. Spersonalizowana odzież jest doskonałym prezentem, ale także świetną zabawą podczas pracy zespołowej, np. Budowania zespołu, zabawy rodzinnej czy kawalerskiej! Możesz coś znaleźć na każdą okazję. Od zwykłych rzeczy, takich jak klapki do krawatów. Wszystkie prezenty są wysyłane na wybrany przez Ciebie adres w kolorowej paczce, do której można dodać bezpłatną kartkę z życzeniami.

Zaprojektuj własną koszulkę

Czy chcesz tylko swojego unikalnego t-shirty? Czy wybierasz się na festiwal i szukasz najlepszego stroju? Czy Twoja drużyna piłkarska potrzebuje nowych koszul? Zaprojektuj własne koszulki na każdą okazję w YourSurprise! Podaj swoje imię, klub, zdjęcie lub logo wydrukowane na koszulkach. Możesz wybrać projekt z przodu, z tyłu i rękawy. W edytorze jest wiele różnych wzorów, co musisz zrobić, to dodać zdjęcie lub nazwę. Nigdy nie wyglądał dobrze!

Spersonalizowane prezenty dla niemowląt

Zaskocz się (wkrótce) mama z super uroczy spersonalizowane prezenty dla niemowląt ! Body dziecięcy można spersonalizować ładnym wzorem lub wybranym zdjęciem. Możesz też dodać imię dziecka lub słodki mały list do niego. Wybierz dopasowany kolorowy kapelusz dziecięcy i dostosuj go do tego samego wzoru, aby utworzyć dopasowany strój. Możesz dodać zdjęcia i tekst swojego wyboru do koszulek dla niemowląt jako zabawnego i osobistego prezentu dla niemowląt. Spersonalizowane szelki utrzymają ten uroczy strój w czystości.

Spersonalizowany fartuch

Gotowanie jest zabawne! Szczególnie, jeśli później będziesz jeść swoje pyszne kreacje. Czy znasz kogoś, kto mógłby być kucharzem w restauracji? Niespodzianuj tę osobę z własnym, spersonalizowanym fartuszkiem. Podaj swoje imię na fartuchu i dodaj zdjęcie do jednego z projektów. Są też spersonalizowane fartuchy dla małych kucharzy. Fartuchy dziecięce zachowują czyste ubrania i gotują super zabawę! Nie zapomnieliśmy o miłośników BBQ. Jest specjalny fartuch BBQ z narzędziami specjalnie przystosowanymi do gotowania na grilla. Mamy wiele innych upominków kuchni do gotowania z rodziną / super zabawy!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z