Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

3 Znalezione prezenty

Upominki ogłaszające płeć dziecka

Coraz częściej widzimy, że młodzi rodzice chcą w oryginalny sposób ogłosić, jakiej płci jest ich dziecko; będzie to chłopiec czy dziewczynka? Również na Instagramie można zobaczyć znane osoby wymyślające najfajniejsze sposoby, aby powiedzieć swojej rodzinie, znajomym i obserwującym, jaka będzie płeć dziecka. Czy chcesz też w zabawny sposób oznajmić, czy oczekujesz chłopca, czy dziewczynki? Zrób to z tymi cukierkami ujawniającymi płeć.

Cukierki koloryzujące: niebieskie lub różowe

Dzięki kolorowym cukierkom wszyscy będą smacznie się zajadać słodkościami, a jednocześnie z zainteresowaniem sprawdzać swoje języki, które zabarwią się na odpowiedni wybrany przez Ciebie kolor. Ich język staje się różowy lub niebieski. Ponieważ nie mogą tego zobaczyć na własne oczy (chyba że mają lustro), macie więc fajną okazję, pobawić się w zgadywanie. Cukierki są białe i wypełnione różowym lub niebieskim jadalnym płynem!

Spersonalizuj butelkę własnym zdjęciem

Możesz spersonalizować butelkę dla niemowląt zawierającą cukierki swoim zdjęciem i tekstem. W ten sposób masz oryginalny pojemnik ze słodyczami.

Pozwól wszystkim zgadywać, jaka będzie płeć dziecka

Najlepiej jest oczywiście zapytać bliskich z wyprzedzeniem, jaki mają typ. Podczas ujawniania płci można podzielić ich na grupę „chłopca” i grupę „dziewczynę” i jednocześnie dawać im smakołyki!

Ujawnianie płci na żywo na Instagramie

Chcesz, aby Twoi obserwatorzy na Instagramie poznali płeć dziecka? Spraw, aby było to prawdziwe wyzwanie językowe, w którym jesz swoje cukierki na żywo. W międzyczasie obserwatorzy mogą głosować w ankiecie, wybierając płeć, a kiedy skończą głosować, pokaż język!

Dekoracja ujawniająca płeć

Oczywiście podczas imprezy ujawniającej płeć chcesz ozdobić swój dom różowymi i niebieskimi serpentynami. Jeśli chcesz to wszystko osiągnąć, zaprojektuj własny obrus. Możesz także położyć na stole pyszne różowe i niebieskie serduszka z cukru, aby wprawić bliskich w nastrój!