Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

111 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 111 prezentów

Prezenty na Ramadan, aby zaskoczyć kogoś wyjątkowego

Ramadan to święty miesiąc postu, modlitwy i refleksji obchodzony przez muzułmanów na całym świecie. Rozpoczyna się w pierwszy dzień islamskiego kalendarza księżycowego i trwa od 29 do 30 dni, aż do widoczności nowiu. W tym czasie muzułmanie powstrzymują się od jedzenia i picia od świtu do zachodu słońca, aby skupić się na duchowym rozwoju. Ramadan to ważny czas dla rodzin i przyjaciół, którzy przychodzą razem, aby świętować i reflektować. Zebraliśmy wybór prezentów dla tych, którzy chcą zaskoczyć kogoś wyjątkowego unikalnym, spersonalizowanym prezentem idealnymi na RTamadan!

Kiedy jest Ramadan w 2024 roku?

W tym roku Ramadan jest od 10 marca do 9 kwietnia. Czy powinno się dawać prezenty na Ramadan?

Dawanie prezentów jest ważną częścią kultury islamskiej podczas Ramadanu. Daje okazję członkom społeczności wyrazy miłości do siebie nawzajem. Również charytatywność jest bardzo ważna w tym okresie. Tradycyjne prezenty obejmują odzież, słodycze, pieniądze, perfumy lub olejki zapachowe, książki i kwiaty. Jednak istnieje wiele innych kreatywnych pomysłów na prezenty, które można dostosować specjalnie dla swoich bliskich!

U nas, w YourSurprise, możesz stworzyć naprawdę wyjątkowy prezent na Ramadan. To nie jest zwykły prezent, ale spersonalizowany, co oznacza, że ​​możesz dodać imię lub nawet zdjęcie!

Pomyśl o daniu swojemu ukochanemu czegoś wyjątkowego, takiego jak spersonalizowana filiżanka z imieniem lub zdjęciem; unikalny świecznik z wygrawerowanymi znaczącymi słowami; spersonalizowany notes lub pudełko wypełnione herbatami z filiżanką. Spersonalizowane prezenty ramadanowe zyskują coraz większą popularność ze względu na przekazywane znaczące wiadomości, odzwierciedlające ducha tego okresu.

Najlepsze prezenty ramadanowe

Aby ułatwić wybór prezentu na Ramadan zebraliśmy kilka najciekawszych pomysłów, jakie można znaleźć na naszej stronie internetowej:

Czekoladki i słodycze Halal Pudełko wellness z produktami do kąpieli i pielęgnacji ciała Pudełko z herbatą do wypełnienia wyborem herbat Drewniana kartka z miłym napisem Poduszka personalizowana Personalizowana świeca z napisem na Ramadan

Kosze prezentowe na Ramadan

Kosz wypełniony smakołykami to jeden z najbardziej cenionych prezentów na Ramadan, ponieważ można go dostosować do odbiorcy i stworzyć najbardziej wyjątkowe kombinacje. Nasze zestawy prezentowe oferują wszystkie udogodnienia gotowych zestawów prezentowych, wypełnione wspaniałymi prezentami i oczywiście spersonalizowane zgodnie z Twoimi potrzebami. Nie zapomnij dodać karty podarunkowej, aby uzupełnić prezent.

Spraw, aby ten Ramadan był jeszcze bardziej wyjątkowy, dając swoim bliskim coś, co będą mogli cenić i wykorzystać w pełni podczas obchodów Ramadanu.