Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Misie pluszowe to popularny prezent zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Spersonalizuj swoją maskotkę za pomocą zdjęcia, imienia, tekstu i jednego w projektów dostęonych w edytorze. Odkryj Zobacz również misie personalizowane haftem idealne dla niemowląt .

21 Znalezione prezenty

Miękkie zabawki

Chcesz zaskoczyć kogoś uroczą pluszową maskotką? W YourSurprise oferujemy szeroką gamę pluszaków, które można spersonalizować przy pomocy imienia lub zdjęcia. Wykonujemy nadruk na koszulce wybranej maskotki. W ofercie mamy breloczki-maskotki, nieco większe pluszaki, a nawet ogromnego misia!

Rodzaje zabawek z imieniem i zdjęciem

W naszej kolekcji znajduje się wiele uroczych zwierzątek: * mały miś * duży miś * bardzo duży miś * olbrzymi miś * zajączek W naszej kolekcji pluszaków znajdziesz prawie całe królestwo zwierząt!

Wspaniały prezent dla twojej dziewczyny!

Kobiety szczególnie lubią otrzymywać maskotki w prezencie. Szukasz miłego prezentu dla swojej dziewczyny z okazji rocznicy związku lub z okazji kilku wspólnie spędzonych lat? Podaruj jej uroczą maskotkę z waszym wspólnym zdjęciem. Szukasz prezentu w mniejszym formacie? W naszej ofercie znajdują się słodkie pluszaki-breloczki, które można spersonalizować za pomocą jej imienia.

Miś z imieniem jako prezent z okazji narodzin dziecka

Miś z imieniem na łapkach stanowi naprawdę słodki prezent na narodziny dzidziusia. Haftujemy imię dziecka na spodzie łapek misia. Na każdej łapce możesz wyhaftować coś innego, na przykład imię, datę urodzenia lub w przypadku bliźniaków: oba imiona! Oryginalny sposób na stworzenie metryczki narodzin dziecka, a kto wie, może za kilka lat będą nierozłączni?

Olbrzymi miś i duży miś

Naprawdę chcesz zrobić na kimś wrażenie prezentem? To podaruj dużego lub nawet olbrzymiego misia. Duży miś mierzy w pozycji siedzącej około 60 cm i stojącej 96 cm. Jeśli naprawdę chcesz pójść na całość, daj w prezencie olbrzymiego misia, który w pozycji stojącej mierzy około 135 cm. Oba misie są ubrane w koszulkę, którą można spersonalizować przy pomocy imienia lub zdjęcia.

Standardy bezpieczeństwa

Wszystkie maskotki spełniają wymogi prawne dotyczące zabawek dla dzieci i dlatego są całkowicie bezpieczne.