Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Misie pluszowe to popularny prezent zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Spersonalizuj swoją maskotkę za pomocą zdjęcia, imienia, tekstu i jednego w projektów dostęonych w edytorze. Odkryj Zobacz również misie personalizowane haftem idealne dla niemowląt .

35 Znalezione prezenty

Miękkie zabawki

Chcesz zaskoczyć kogoś uroczą pluszową maskotką? W YourSurprise oferujemy szeroką gamę pluszaków, które można spersonalizować przy pomocy imienia lub zdjęcia. Wykonujemy nadruk na koszulce wybranej maskotki. W ofercie mamy breloczki-maskotki, nieco większe pluszaki, a nawet ogromnego misia!

Rodzaje zabawek z imieniem i zdjęciem

W naszej kolekcji znajduje się wiele uroczych zwierzątek:

 • mały miś
 • duży miś
 • bardzo duży miś
 • olbrzymi miś
 • zajączek W naszej kolekcji pluszaków znajdziesz prawie całe królestwo zwierząt!

Wspaniały prezent dla twojej dziewczyny!

Kobiety szczególnie lubią otrzymywać maskotki w prezencie. Szukasz miłego prezentu dla swojej dziewczyny z okazji rocznicy związku lub z okazji kilku wspólnie spędzonych lat? Podaruj jej uroczą maskotkę z waszym wspólnym zdjęciem. Szukasz prezentu w mniejszym formacie? W naszej ofercie znajdują się słodkie pluszaki-breloczki, które można spersonalizować za pomocą jej imienia.

Miś z imieniem jako prezent z okazji narodzin dziecka

Miś z imieniem na łapkach stanowi naprawdę słodki prezent na narodziny dzidziusia. Haftujemy imię dziecka na spodzie łapek misia. Na każdej łapce możesz wyhaftować coś innego, na przykład imię, datę urodzenia lub w przypadku bliźniaków: oba imiona! Oryginalny sposób na stworzenie metryczki narodzin dziecka, a kto wie, może za kilka lat będą nierozłączni?

Olbrzymi miś i duży miś

Naprawdę chcesz zrobić na kimś wrażenie prezentem? To podaruj dużego lub nawet olbrzymiego misia. Duży miś mierzy w pozycji siedzącej około 60 cm i stojącej 96 cm. Jeśli naprawdę chcesz pójść na całość, daj w prezencie olbrzymiego misia, który w pozycji stojącej mierzy około 135 cm. Oba misie są ubrane w koszulkę, którą można spersonalizować przy pomocy imienia lub zdjęcia.

Standardy bezpieczeństwa

Wszystkie maskotki spełniają wymogi prawne dotyczące zabawek dla dzieci i dlatego są całkowicie bezpieczne.

Jakie opcje personalizacji są dostępne dla miękkich zabawek?

Stworzenie spersonalizowanej pluszowej zabawki to wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć za pomocą prezentu dostosowanego do odbiorcy. Możesz sprawić, że Twoja pluszowa zabawka będzie wyjątkowa i wyjątkowa, wybierając spośród kilku, kreatywnie nieograniczonych opcji. Miękkie zabawki można personalizować za pomocą

 • Zdjęciem: stwórz spersonalizowaną miękką zabawkę ze zdjęciem, które jest bliskie Twojemu sercu lub stwórz kolaż zdjęć z niezapomnianymi wspomnieniami. W tym przypadku zdjęcie zostanie wydrukowane na koszulce noszonej przez pluszaka.
 • Imię: spersonalizowana pluszowa zabawka może zostać wzbogacona o jedno lub więcej imion, które zostaną wyhaftowane lub wydrukowane w zależności od wybranej pluszowej zabawki.
 • Nadrukowana twarz: czy wiesz, że możesz wydrukować swoją twarz lub twarz ukochanej osoby bezpośrednio na pluszaku? To naprawdę zabawny prezent, który może kogoś rozśmieszyć!

Czy mogę spersonalizować pluszaki imieniem lub specjalną wiadomością?

Oczywiście! Niektóre z naszych miękkich zabawek można spersonalizować za pomocą tekstu mieszczącego się w limicie znaków. W przypadku dłuższych tekstów zalecamy opcję personalizacji za pomocą nadruku. Możesz wybrać projekt i stworzyć spersonalizowaną pluszową zabawkę z wybraną wiadomością. Może to być piękna miłosna dedykacja, piosenka lub wiersz, który połączy Cię z odbiorcą prezentu?

Jak stworzyć spersonalizowaną pluszową zabawkę?

Stworzenie lalki jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Najpierw musisz wybrać preferowany model. Komu podarować prezent? Nasza linia Happy Horse i Trixie jest szczególnie odpowiednia dla niemowląt i dzieci. Z kolei nasze pluszowe misie są również popularne wśród dorosłych.

Po wybraniu pluszaka nadszedł czas, aby go spersonalizować! Kliknij "Rozpocznij personalizację" i dodaj projekt, zdjęcie i/lub tekst w zależności od wybranej pluszowej zabawki. Na koniec wybierz adres wysyłki (możesz również wysłać ją jako niespodziankę do domu odbiorcy) i, jeśli chcesz, dodaj bezpłatną kartkę.

Jakie pluszaki są dostępne jako spersonalizowane zabawki pluszowe?

Pluszowe misie to najlepsze pluszaki, jakie można sobie wyobrazić! Ale dzięki YourSurprise możesz również stworzyć własne spersonalizowane pluszaki z innymi zwierzętami, z których każdy, miękki i przyjazny, jest słodkim prezentem, z którym obdarowany nigdy nie będzie chciał się rozstać.

Jakie jest Twoje ulubione zwierzę? Dowiedz się, jakie zwierzęta znajdują się w naszym asortymencie:

 • Pluszowe misie: nasze misie Benjamin i Billy zaspokoją nawet najmniejsze budżety, oferując jednocześnie odrobinę rozpieszczania. Nieco większy pluszak z imieniem jest przeznaczony na ważne okazje, które wymagają podwójnej personalizacji. Ten miś może być spersonalizowany dwoma imionami. Wreszcie, dla tych, którzy chcą prezentu, który naprawdę przyciąga wzrok, dostępne są spersonalizowane misie XL i XXL. Te gigantyczne pluszaki z pewnością zrobią duże wrażenie!
 • Króliczki: nasza urocza spersonalizowana lalka króliczek nosi koszulkę z personalizacją wykonaną przez Ciebie. Alternatywnie możesz zdecydować się na naszego króliczka Happy Horse, dostępnego w dwóch kolorach (białym lub szarym) i w trzech rozmiarach do wyboru (lub w wersji tuttle dla najmłodszych). Również marka Trixie ze swoimi uroczymi, kolorowymi zwierzakami stworzyła swoją wersję królika spersonalizowaną imieniem. I wreszcie najzabawniejszy królik: lalka z nadrukowaną twarzą! Śmiech gwarantowany.
 • Lis, Lew lub Dinozaur: razem z królikiem tworzą kolorową kolekcję Trixie. Te spersonalizowane pluszaki są miękkie, urocze i idealne dla dzieci. Możesz dodać ich imię lub zdjęcie, a my spersonalizujemy pluszaka.