• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Wszystkie Nauczyciel Dar :
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 509 Opinie
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10
Helena
na 12-10-21

"Jestem bardzo zadowolona, bardzo ładne wykonanie "

10 z 10
Paweł
na 12-10-21

"Profesjonalne podejście do klienta. Troszkę miałem problem z projektowaniem krawata. A dokładnie jak.."

10 z 10

Spersonalizowane prezenty dla nauczycieli

Jeśli szukasz super prezentu dla swojego nauczyciela, nie musisz dłużej szukać. W YourSurprise oferujemy zabawne spersonalizowane prezenty, co oznacza, że możesz dodać wybrane zdjęcie, tekst i / lub imię, aby Twój prezent nabrał wyjątkowego charakteru.

Prezent od całej klasy

Z pewnością Twój nauczyciel będzie zaszczycony i zadowolony, otrzymując prezent od całej klasy. Jeśli masz fajne zdjęcie klasowe, prześlij je do naszego edytora online, aby w mgnieniu oka stworzyć super prezent od całej klasy. Możesz wybrać kubek, dekoracyjną płytkę do klasy lub pudełko pysznych czekoladek spersonalizowane przy pomocy zdjęcia i miłego napisu.

Powody, dla których warto podziękować nauczycielowi

Podziękowanie nauczycielowi nie jest obowiązkowe, ale mały prezent może wiele dla niego znaczyć. Może masz za sobą udany rok szkolny, twój nauczyciel poświęcił Ci dodatkowy czas, aby udzielić ci pomocy lub kończysz w tym roku szkołę. To świetne powody, aby podkreślić, jak bardzo doceniasz swojego nauczyciela.

Popularne prezenty dla nauczycieli

A zatem chcesz podarować coś swojemu nauczycielowi, ale jaki byłby odpowiedni prezent? Oto lista naszych 10 najpopularniejszych prezentów dla nauczycieli jako źródło inspiracji:
* Jeśli twój nauczyciel uwielbia fajne kubki, na pewno będzie bardzo zadowolony ze wspaniałego spersonalizowanego kubka lub grawerowanej szklanki do herbaty.
* Jeśli twój nauczyciel jest fanem czekolady, to z pewnością ucieszy go prezent w postaci spersonalizowanego pudełka z czekoladkami, telegram czekoladowy, pudełko z czekoladą Milka lub Toblerone. Każdy z naszych czekoladowych upominków można spersonalizować za pomocą wybranego zdjęcia i / lub tekstu.
* Być może twój nauczyciel jest fanem prowadzenia notatek. Jeśli tak, ucieszy go spersonalizowany notatnik! Oferujemy różne typy notatników, które można spersonalizować za pomocą wybranego tekstu i / lub zdjęć.
* Podkładka pod mysz z jego własnym zdjęciem lub twojej klasy.
* Dekoracyjna płytka z zabawnym zdjęciem i tekstem to idealny dodatek do klasy.
* Jeśli twój nauczyciel zawsze ma szklankę wody na biurku, być może spodobałaby mu się spersonalizowana butelka z wodą.
* Kolejnym świetnym prezentem jest spersonalizowana tacka do pokoju nauczycielskiego. Nauczyciel będzie przypominał sobie o tobie i twojej klasie za każdym razem, gdy będzie pić kawę!

Wiele wzorów do wyboru

W naszym edytorze online możesz wybierać spośród różnych wzorów z tekstami takimi jak:
* Dziękujemy Panu / Pani.!
* Super nauczyciel
* Najlepszy nauczyciel ever
* Dzięki za wspaniały rok

Oferujemy szybkie terminy wysyłki, więc jeśli złożysz zamówienie dzisiaj, otrzymasz prezent już wkrótce. Możesz nawet wybrać, czy prezent ma zostać dostarczony bezpośrednio na adres nauczyciela lub do szkoły.