Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Chrzest dziecka to szczególny moment w jego życiu duchowym. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu, czy dekoracji na chrzciny, mamy szeroką gamę akcesoriów i spersonalizowanych prezentów!

71 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 71 prezentów

Prezenty chrztu

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie, które, mimo że dziecko nie będzie pamiętać często jest wspominane i uwieczniane na zdjęciach i filmikach.

W tym niezwykłym dniu warto zadbać o osobiste akcenty, które uświetnią tę ceremonię.

Personalizowana świeca

Jednym z nieodłącznych elementów chrztu jest oczywiście symboliczne odpalenie świecy. Dlaczego by nie spersonalizować własnej świecy dowolnym zdjęciem lub datą chrztu? W edytorze online możesz stworzyć własny projekt, który następnie zostanie nadrukowany na świeczce. Personalizowana świeca będzie wspaniałą pamiątką na lata!

Pamiątka chrztu

Jeśli chcesz napisać od siebie kilka słów zaprojektuj własną kartkę ze zdjęciem ,na której będziesz mógł umieścić dowolne życzenia. Personalizowana kartka będzie wspaniałą pamiątką z Chrztu Świętego.

Body niemowlęce

Idealnym sposobem na uczczenie Chrztu Świętego będzie zaprojektowanie bodów niemowlęcych z imieniem, datą chrztu, lub innym nadrukiem. Oczywiście białą szatka jest niezbędnym elementem ceremonii, ale po uroczystości, w trakcie świętowania z rodziną i bliskimi warto zdjąć oficjalne ubranko i narzucić odrobinę luźniejszy styl.

Prezenty dla chrzestnych

W tym niezwykłym dniu niemal równie ważni jak samo maleństwo są rodzice chrzestni. Warto pomyśleć o odpowiednim prezencie dla chrzestnych. Również goście, którzy przybyli na tę uroczystość powinni zostać docenieni. Warto zaopatrzyć się w drobny upominek dla gości , który wyrazi naszą wdzięczność za udział w ceremonii.