Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Idealny prezent dla łasuchów: pyszne spersonalizowane słodycze! Odkryj szeroki wybór personalizowanych słodyczy, idealnych na urodziny i do celebracji innych wyjątkowych okazji.

31 Znalezione prezenty

Podziel się z bliskimi słodkościami w oryginalnym wydaniu! Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto uwielbia słodkości, w YourSurprise znajdziesz ogromny wybór spersonalizowanych słodyczy! Każda okazja jest dobra aby wręczyć słodki prezent!

Dziel się słodkością!

Jeśli chcesz w oryginalny sposób uczcić urodziny, zakończenie szkoły lub swój mały sukces z przyjaciółmi, kolegami z klasy czy z drużyny, możesz wybrać się z naszą wieżę Chupa Chups. Wieża zawiera 200 lizaków w różnych smakach, a na jej szczycie możesz dodać wybrany wzór lub zdjęcie.

Spersonalizowane mentosy

Jeśli potrzebujesz upominków do wręczenia gościom na weselu, chrzcie, komunii lub innym ważnym wydarzeniu, nasze spersonalizowane paczki gumy Mentos są świetną opcją. Możesz spersonalizować paczki za pomocą wybranego zdjęcia, logo i / lub tekstu, aby błyskawicznie stworzyć idealne upominki. Opakowania Mentos są dostępne zarówno w dużych, jak i małych zestawach.

Spersonalizowany stojak lizaków Chupa Chups

Nasza wieża lizaków Chupa Chups z pewnością przyciągnie wzrok . Możesz dodać wybrane logo lub zdjęcie na szczycie wieży. Wieża zawiera 200 lizaków, więc będzie idealna na duże przyjęcie urodzinowe , jako poczęstunek dla pracowników w biurze i na wiele innych okazji .

Spersonalizowane słoiki ze słodyczami

Kolejnym słodkim prezentem np. na imprezę firmową lub jako upominek dla gości są nasze słodycze w szklanym słoju. Są one dostępne w zestawach po 10 sztuk i można je spersonalizować za pomocą swojego logo lub wybranego napisu. Również goście weselni z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni tak oryginalnym upominkiem.

Spersonalizowane puszki miętówek

To doskonały dodatek do torby z upominkami na różne okazje. Są one dostępne w zestawach po 10 sztuk i można je spersonalizować za pomocą swojego logo lub zdjęcia.

Puszka słodyczy

Jeśli szukasz oryginalnych prezentów, które zwrócą uwagę każdego, wybierz nasze puszki słodkości. Każda puszka jest wypełniona pysznymi słodyczami i można ją dodatkowo spersonalizować. Prześlij wybrane zdjęcie i tekst, a my umieścimy je na puszkach. Wybór słodkości jest ogromny m.in. lukrecja, mieszanka lukrecji, jajka wielkanocne, słodkie serduszka, miętówki i gumy.

Mentos XXL

Jeśli chcesz na wielką skalę zaskoczyć kogoś, kto uwielbia mentosy, nasz prezent XXL Mentos jest idealny! Zawiera aż 21 paczek mentosów o smaku mięty, a dużą zewnętrzną rolkę można spersonalizować, podając imię i nazwisko oraz zdjęcie odbiorcy.