Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zaprojektuj koszulkę z własnym nadrukiem - zdjęciem, imieniem, logo i/lub tekstem do wyboru. Stwórz najpiękniejszy projekt kożystając z wzorów dostępnych w edytorze online. Personalizowane koszulki dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt.

153 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 153 prezentów

Koszulka z własnym nadrukiem

Jeśli szukasz zabawnego prezentu albo potrzebujesz koszulki na wieczór kawalerski lub panieński, zawody, imprezę integracyjną lub weekend z przyjaciółmi, znajdziesz ją właśnie tutaj. W YourSurprise oferujemy koszulki dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt, w wielu rozmiarach i kolorach. Nie ma minimalnej wielkości zamówienia, możesz zamówić nawet tylko jedną koszulkę. Wybieraj spośród standardowych wzorów lub tekstów, takich jak: „Queen”, „Keep calm, it´s your birthday”, „big sister”, „big brother”, lub samodzielnie zaprojektuj koszulkę z własnym zdjęciem lub tekstem

Koszulki ze zdjęciem i/lub imieniem

Nasz internetowy edytor pozwala błyskawicznie spersonalizować każdą z dostępnych koszulek. Możesz wydrukować wybrane imię lub tekst albo swoje ulubione zdjęcie w wysokiej jakości i pełnym kolorze. Jeśli chcesz dodać więcej niż jedno zdjęcie, utwórz zabawny kolaż. Pierz koszulkę na lewej stronie, w temperaturze maksymalnie 40 stopni Celsjusza, aby utrzymać nadruk w dobrym stanie.

Koszulki na wieczór kawalerski i panieński

Jeśli wyprawiasz wieczór kawalerski lub panieński i potrzebujesz koszulek dla całej grupy, mamy coś dla Ciebie! Możemy wykonać koszulki w różnych kolorach i z różnymi nadrukami. Możesz przesłać nam zdjęcie do wydrukowania na koszulkach lub dodać własny tekst. Jeśli nie masz pomysłu na projekt, wybierz jeden z naszych standardowych wzorów. Br/>

Koszulki na imprezy sportowe

Wiele drużyn sportowych zamawia koszulki na konkretne wydarzenie, takie jak turniej hokejowy czy mecz piłki nożnej. Zawodnicy noszą je nie tylko podczas zawodów, ale także na afterparty i podczas treningów. Jeśli przez jakiś czas będziesz nosić tę samą koszulkę, lepiej żeby była świetna! Nadrukuj na koszulce nazwę swojej drużyny lub umieść imię każdego zawodnika na jego koszulce. Jeśli chcesz pójść na całość, możesz nawet dodać zabawne zdjęcie z tyłu. Na pewno wyróżnisz się na afterparty!

Koszulki z logo na imprezę firmową

Jeśli chcesz, aby wszyscy Twoi pracownicy reprezentowali firmę na imprezie lub przyjęciu firmowym, wiemy, jak Ci pomóc. Możesz dodać logo firmy z przodu lub z tyłu koszulki albo w obu tych miejscach. A może wolisz z tyłu umieścić logo firmy, a z przodu nazwisko pracownika? Wybór należy do Ciebie. Klienci mówią, że nasze koszulki i swetry stają się prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim wśród członków ich zespołów.

Koszulki dziecięce i niemowlęce

Oferujemy również koszulki dla dzieci i niemowląt w zabawnych kolorach, takich jak błękitny, różowy, czerwony i żółty, w ich ulubione wzory jednorożców, serc, dymków, lodów, gwiazdek, misiów, flamingów, wielorybów i wielu innych. W naszej ofercie są również koszulki z zabawnymi tekstami, takimi jak „Królowa”, „Zachowaj spokój, są twoje urodziny”, „Starszy brat” i „Starsza siostra”. Dwa ostatnie wzory to również doskonały sposób, by poinformować, że spodziewacie się dziecka! Mamy również wiele wzorów, do których możesz dodać własne zdjęcie i/lub tekst, tworząc niepowtarzalną koszulkę.

Koszulki damskie

Oferujemy szeroki wybór koszulek damskich. Wszystkie koszulki mają dopasowany krój, dzięki czemu świetnie leżą. Jeśli Ty lub kobieta, dla której zamawiasz koszulkę, wolicie luźniejszy lub szerszy fason, wybierzcie jedną z naszych męskich koszulek.