Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

W życiu jest wiele chwil, które należy świętować; rocznica pracy, zaręczyny, ślub i wiele innych . Szukasz prezentu na rocznicę? Dodaj swoje zdjęcie i/lub tekst!

92 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 92 prezentów

Prezent na rocznicę

Twoi rodzice będą wkrótce obchodzić 50-lecie małżeństwa? A może twój kolega pracuje w tej samej firmie od 10 lat? To trzeba uczcić! Rocznice to wspaniała okazja, aby wspólnie świętować i wspominać minione lata. Czy wkrótce będziesz obchodzić jakąś obchodzić? To naturalnie wiąże się z zakupem osobistego prezentu. Wręczanie spersonalizowanego podarunku z okazji rocznicy to świetny sposób, aby podkreślić wyjątkowość tej chwili.

Rocznica ślubu

Jeśli jesteś w związku małżeńskim od 5, 10 lub 25 lat, to doskonały powód do świętowania który zasługuje na odpowiednią oprawę. W takich chwilach najważniejszy jest szczery gest z naszej strony i pamięć o wspólnie spędzonym czasie. Jeśli bliska już wkrótce będzie obchodziła wyjątkową dla niej rocznicę, warto oprócz życzeń wręczyć jej osobisty upominek. Najpopularniejszym prezentem jest album ze zdjęciami z minionych lat. Fotoksiążka to nowoczesny sposób zebrania wszystkich ulubionych zdjęć w jednym miejscu. Co najfajniejsze pod każdym z nich możesz wpisać własny tekst, komentarz lub datę kiedy zostało zrobione. Kieliszki do szampana z wygrawerowanymi imionami nadadzą się idealnie by wznieść uroczysty toast za minione lata i te wszystkie które jeszcze nadejdą. Z pewnością będzie to świetna oprawa dla romantycznej kolacji i świetna pamiątka. Możesz oczywiście pójść o krok dalej i zamówić zestaw kieliszków z szampanem w drewnianej skrzynce, do wyboru masz kilka rodzajów personalizacji.

Rocznica ślubu w Holandii

Czy wiesz, że urząd statystyczny w Holandii gromadzi dane dotyczące liczby rocznic ślubu w w ciągu roku? Według ich podsumowań prawie 53 000 par obchodziło 50. rocznicę ślubu w 2018 roku. Ponad 13 000 obchodziło 60. rocznicę, a 309 szczęśliwych par mogło obchodzić nawet 70. rocznicę.

Rocznica rozpoczęcia pracy

Jeśli twój kolega jest zatrudniony od 5, 7,5, 10 lub lat, to z pewnością jest to fakt godny uwagi. Super byłoby zaskoczyć go spersonalizowaną koszulką z najbardziej zawstydzającym zdjęciem z jednej z imprez firmowych, prawda? Jeśli chcesz podziękować mu za owocną współpracę dlaczego nie zaprojektować osobistego kubka z dowolną dedykacją lub anegdotą? Jeśli Twój kolega jest łasuchem, to z pewnością doceni spersonalizowaną puszkę ze słodyczami lub słoik na smakołyki ze zdjęciem. Czy twój kolega jest zwykle pierwszy w kolejce przy barze po drinki na imprezach firmowych? Spraw mu niespodziankę, dając mu w prezencie kufel na piwo lub kieliszek do wina z imieniem lub zabawnym tekstem.

Jubileusz istnienia firmy

Taką okazję trzeba uczcić prawda? Szukasz czegoś efektownego? Co powiesz na pamiątkową tablicę w formie znaku drogowego ze spersonalizowanym tekstem oraz numerem i powieś go w centralnym punkcie. Każdy pracownik z pewnością poczuje się doceniony dostając w tym dniu drobny upominek jak czekolada Toblerone z własnym imieniem i logo firmy lub grawerowana szklanka.

Prezent dla pracownika

Jeśli zastanawiasz się jak uhonorować swoich pracowników po wielu latach wspólnej pracy to mamy kilka pomysłów. Dla wielu osób rocznica zatrudnienia w firmie od 5 czy 7 lat stanowi szczególny moment. Miło im, jeśli ty jako pracodawca również o tym pamiętasz. Nie musisz od razu wyprawiać kosztownej kolacji w restauracji z gwiazdkami Michelin. Butelka szampana lub wina z logo firmy, imieniem jubilata i zdjęciem zostanie z pewnością doceniona przez każdego. Jeśli szukasz czegoś bardziej praktycznego to pokrowce na laptopa lub podkładki pod myszkę z dowolnym nadrukiem sprawdzą się idealnie.

## Liczy się gest!

Prezent wcale nie musi być drogi - dla wielu osób liczy się sam gest. Dla wszystkich tak naprawdę najważniejsza jest pamięć, a wręczony upominek pomaga jedynie nadać tej uroczystej chwili wyjątkowego wymiaru.