Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Drewniane zabawki dla najmłodszych z imieniem! Zaprojektuj drewniany wózek z imieniem dziewczynki lub drewniane autko z imieniem chłopca. Łatwa opersonalizacja w edytorze online!

5 Znalezione prezenty

Drewniane zabawki z imieniem

W ofercie YourSurprise znajdziesz wyjątkowe spersonalizowane drewniane zabawki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy spędzą wiele godzin na świetnej zabawie. Oferujemy między innymi piękny drewniany wózek w kolorze białym, drewniany rowerek z miejscem na zabawki oraz drewniany rowerek biegowy i trójkołowy dla nieco starszych dzieci. Dla bobasów stawiających pierwsze kroki mamy piękny wózek i pchacz.

Wszystkie drewniane zabawki można spersonalizować, wpisując imię lub tekst. Możesz wybierać spośród wielu naszych zabawnych projektów w edytorze online i całość uzupełnić dowolnym tekstem lub imieniem. Produkujemy nasze spersonalizowane zabawki z wielką starannością i uwagą, aby stworzyć wyjątkowy prezent, który sprawi przyjemność bliskim i stanie się wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Drewniany wózek z imieniem

Jeśli Twój maluch uwielbia mieć swoje lalki i zabawki zawsze ze sobą, nasz piękny drewniany z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Zabawa w rodzica i dzieci to jedno z ulubionych zajęć maluchów, które chcą naśladować dorosłych. Spraw, by wózek był naprawdę wyjątkowy, dodając imię dziecka do jednego z naszych zabawnych projektów. Drewniany wózek jest wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej z detalami z drewna bukowego i ma błyszczące białe wykończenie. Drewniany wózek dziecięcy jest odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia.

Drewniany trójkołowiec z imieniem

Nasz drewniany trójkołowiec to wyjątkowy prezent, który możesz spersonalizować imieniem obdarowanej osoby na ramie. Siodełko jest regulowane, dzięki czemu dziecko może cieszyć się jego dłuższym użytkowaniem. Rower trójkołowy jest odpowiedni dla dzieci powyżej półtora roku życia.

Drewniany rowerek biegowy z imieniem

Drewniany rowerek biegowy ma dwa koła i jest odpowiedni dla dzieci ćwiczących równowagę. Jest to świetna zabawa i nauka jednocześnie. Jest odpowiedni dla dzieci w wieku 1-4 lat.

Drewniany rower z przyczepką z imieniem

Nasz drewniany rowerek towarowy przyda się każdemu maluchowi, który uwielbia zabierać swoje zabawki wszędzie ze sobą. Zabawa w listonosza rozwożącego listy, taksówkarza wożącego misie to tylko niektóre pomysły na zabawę dla kreatywnych dzieciaków ! Drewniany rower towarowy jest odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia.

Drewniany pchacz z imieniem

Nasz drewniany pchacz jest jedyny w swoim rodzaju! Posiada cztery kółka, kierownicę i nadaje się również do przechowywania zabawek. Ten drewniany pchacz pomoże Twojemu dziecku nauczyć się pchać, jeździć i porządkować zabawki; 3 w 1. Drewniany wózek do pchania jest odpowiedni dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Wszystkie nasze zabawki drewniane są wykonane z wytrzymałej, pozbawionej drzazg sklejki bukowej z detalami z drewna bukowego. Możesz nadać osobisty charakter wszystkim zabawkom, umieszczając na nich wybraną nazwę w naszym edytorze online, wybierając spośród różnych zabawnych wzorów, aby uzyskać oryginalny efekt końcowy. YourSurprise przeniesie Twój projekt na zabawki z wielką starannością i precyzją, tworząc wyjątkowy prezent, która jest nie tylko ładny, ale także trwały i będzie wspaniałą pamiątką na lata.