• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Wszystkie Szybkiego powrotu do zdrowia :
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 500 Opinie
Zofia
na 08-09-21

"Bardzo fajny pomysł, porządne wykonanie i bardzo szybki termin realizacji. Polecam "

10 z 10
Justyna
na 03-09-21

"Super szybko. To co zamówiłam. Oby tak dalej :) "

10 z 10
Beata
na 31-08-21

"Wszystko przebiegło błyskawicznie i bezproblemowo. Polecam firmę "

10 z 10

Wysyłanie życzeń szybkiego powrotu zdrowia

W YourSurprise oferujemy piękne i osobiste prezenty z okazji szybkiego powrotu do zdrowia. Chociaż nie możesz sprawić, by ktoś wyzdrowiał lub zmniejszyć jego bólu, to jednak możesz sprawić, że przez chwilę poczuje się trochę lepiej. Świadomość, że ktoś o tobie myśli potrafi zdziałać wiele dobrego. Możesz dołączyć bezpłatną karteczkę z wiadomością, do której możesz dołączyć życzenia powrotu do zdrowia.
Nie martw się, jeśli nie możesz osobiście podać prezentu, ponieważ dostarczamy wszystkie prezenty pod wskazany adres. Oznacza to, że Twój prezent może zostać dostarczony prosto do domu lub szpitala.

Prezenty na lepsze samopoczucie

Choroba nie jest oczywiście niczym wesołym, więc chory zawsze potrzebuje choć odrobinę relaksu. Na przykład możesz przesłać spersonalizowaną kartkę, spersonalizowaną czekoladę lub maskotkę. Możesz spersonalizować wszystkie nasze prezenty za pomocą wybranego zdjęcia i/lub tekstu. Z pewnością wprawisz kogoś w dobre samopoczucie dzięki pomysłowemu i wyjątkowemu upominkowi.

Życzenia powrotu do zdrowia po operacji

Chcesz życzyć komuś lepszego samopoczucia po operacji lub przebytej chorobie? Prezenty takie jak maskotka, miękki kocyk lub urocza kartka to zawsze idealny pomysł!

Spersonalizowana maskotka

Milutka maskotka z imieniem maskotka sprawia, że każdy poczuje się trochę lepiej, a zwłaszcza, jeśli powstała ona specjalnie dla danej osoby. Nasze maskotki YourSurprise posiadają własną koszulkę, którą możesz spersonalizować przy pomocy imienia i/lub zdjęcia, co umożliwi ci rozweselenie ukochanej osoby wyjątkowym upominkiem!

Czekoladowy prezent

Jeśli dana osoba dobrze się czuje, możesz podarować jej przepyszny czekoladowy prezent . Wybierz telegram czekoladowy z osobistymi życzeniami powrotu do zdrowia napisanymi czekoladowymi literami!

Dodaj idealny akcent na zakończenie

Oprócz osobistego prezentu z okazji powrotu do zdrowia możesz dodać bezpłatną kartkę z osobistą wiadomością. Będziesz mieć możliwość automatycznego dołączenia kartki z osobistą wiadomością podczas składania zamówienia.