< Powrót
  • Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Szybkiego powrotu do zdrowia
Najpiękniejsze wzory znajdziesz w edytorze prezentów!
Najpiękniejsze wzory znajdziesz w edytorze prezentów!
Wszystkie Szybkiego powrotu do zdrowia :
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 57 Opinie
Alicja
na 20-08-19

"Świetna strona, super jakoś :) jedyne do czego może się przyczepić to białe tło przy każdej grafice .."

10 z 10
Aleksander
na 16-08-19

"Jak najbardziej polecam :) "

10 z 10
Katarzyna
na 30-07-19

"Wszystko przebiegło pomyślnie. Przesyłka dotarła zgodnie z obiecanym terminem dostawy. "

10 z 10

Szybkiego powrotu do zdrowia

Wszyscy tam byliśmy; nie czując się dobrze i nie mogą wziąć udziału w zabawnych zajęciach. Jeśli ktoś czuje się pod wpływem pogody przez dłuższy czas, byłoby im zaskoczyć, gdybyś wrócił wkrótce! Słodka niespodzianka może sprawić, że zapominają, że przez jakiś czas są chore. W YourSurprise możesz zaprojektować specjalny i niepowtarzalny prezent, aby uśmiechać się z ucha do ucha. Zawsze upewnijmy się, że wkrótce prezenty są ładnie ozdobione kolorowym opakowaniem. Możesz wybrać, czy chcesz, aby prezenty zostały dostarczone do ciebie lub prosto do kogoś innego. Oczywiście oferujemy możliwość otrzymania prezentu do szpitala.

Spersonalizowana książka

Bycie chorym nie jest żadną zabawą! Niestety czasami może to zająć trochę czasu, zanim pojawi się lepiej. Potrzebujesz czegoś, aby na razie się bawić. Dlaczego nie zdziwić kogoś z spersonalizowaną książką, w której są głównym bohaterem! Teraz jesteś tym, który tańczy z księciem uroczym lub wyścigowym w Formule 1! To zabawi kogoś na wiele godzin! Jeśli wolisz pisać własną historię, możesz łatwo spersonalizować dziennik z jednym z wielu projektów, własnym zdjęciem i tekstem!

Prezent misia

Czy ktoś potrzebuje uścisku? Uścisk jednego z naszych sprawia, że ​​wszyscy się uśmiechają! Cudowne zabawki noszą własne koszulki. Możesz umieścić zdjęcie na tych słodkich koszulkach, aby ten prezent misia był wyjątkowy i osobisty!

Nie tylko mamy ładne misie, ale także wiele innych miękkich i cuddlych pluszowych zwierząt, którzy chętnie przechodzą na uścisk! Kiedy nie czujesz się dobrze, przytulanie się tymi pluszowymi zwierzętami sprawi, że poczujesz się lepiej!

Kubek z zdjęciem

Zupa lub herbata z wielkiego kubka jakoś sprawia, że ​​czujesz się trochę lepiej. Niestety, nie możemy spersonalizować zupy lub herbaty dla Ciebie, ale co możemy zrobić, to spersonalizuj swój kubek! Czy chcesz, aby ktoś poczuł się lepiej, dając im specjalny prezent? Dodanie wesołego obrazu do kubku może sprawić, że każdy dzień będzie jaśniejszy. Możesz dodać trochę kurek do kubku ze zdjęciem , zamawiając Magiczny Kubek ! Kubek jest czarny, ale gdy wlewasz ciepłą ciecz, Twoje zdjęcie stanie się widoczne! Picie herbaty, kawy lub zupy stało się zupełnie nowym przeżyciem!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z