Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Spersonalizowany kalendarz książkowy to najlepszy sposób na utrzymanie kontroli nad obowiązkami w szkole lub w biurze. Spersonalizuj swój planner za pomocą wybranego zdjęcia, imienia, logo i/lub tekstu.

Stwórz swój własny, spersonalizowany planer Nie lubisz korzystać z elektronicznych kalendarzy? Wolisz mieć wszystko “czarno na białym “ ? W naszym asortymencie znajdziesz kalendarze książkowe, które można łatwo spersonalizować za pomocą wybranego zdjęcia i / lub tekstu! Spersonalizowana zostanie całą powierzchnia okładki z grzbietem włącznie. W edytorze znajdziesz najpiękniejsze wzory które pomogą Ci stworzyć idealny projekt.

Zaprojektuj planer szkolny

Znajomi z pewnością będą pod wrażeniem terminarza, który został spersonalizowany specjalnie dla Ciebie. Możesz wybrać wersję w miękkiej lub twardej oprawie. Jest w nim dużo miejsca na zapisanie tego, co należy zrobić każdego dnia, a także inne notatki jak oceny czy rozkład zajęć. Szkolne planery można spersonalizować zarówno z przodu, jak i z tyłu okładki, za pomocą wybranego zdjęcia i / lub tekstu. Oferujemy również zabawne projekty do wyboru np. kwiaty, serca, tygrysy, ananasy pomarańcze i wiele innych

Planer roczny

Jeśli szukasz oryginalnego planera który posłuży Ci cały rok możesz go w szybki sposób stworzyć w naszym edytorze. Dodaj wybrane zdjęcie i napis i gotowe! Z pewnością będzie jedyny w swoim rodzaju . Planery roczne są dostępne w miękkiej i twardej oprawie, dzięki czemu możesz wybrać wersję, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli chcesz dodać zabawny akcent, wybierz jeden z naszych gotowych nadruków. W naszym edytorze online znajdziesz różne projekty w tym kwiaty, tygrysy, ananasy i wiele innych!

Planer punktowy

Nie chcesz gotowca? Planer punktowy pozwoli Ci samodzielnie zorganizować miejsce na każdej stronie wedle potrzeb. Dziennik zawiera 120 stron, z których każda jest wypełniona małymi kropkami: to oznacza mnóstwo miejsca do wykorzystania, jak tylko chcesz. Również w tej wersji możesz wybrać miękką i twardą oprawę oraz dowolnie spersonalizować przednią i tylną okładkę . Najnowsze trendy na okładce : Złote liście, różowy marmur , flamingi , kaktusy i jednorożce ; te i wiele innych projektów może znaleźć się na twoim spersonalizowanym planerze ! Stwórz go sam !