• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡

Dla Dziadka i Babci

Dla Dziadka i Babci

W edytorze znajdziesz wzory dla wszystkich prezentów!

W edytorze znajdziesz  wzory  dla wszystkich prezentów!
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 120 Opinie
Dawid
na 06-04-20

"Dziękuję za pomoc. Świetna pomoc w wyborze oraz do akceptacji projekt że można uczynić. Pozdrawiam serdecznie.."

10 z 10
Nikola
na 04-04-20

"Bardzo dobre wykonanie i całkowicie zgodne z opisem. Bo otwarciu zamówienia byłam naprawdę bardzo mile.."

10 z 10
Eliza
na 24-03-20

"Bardzo fajne, szybka realizacja, świetnie! "

10 z 10
Dla Dziadka i Babci

Dla Dziadka i Babci

Babcia i dziadek są przez długi czas jednymi z najważniejszych osób w naszym życiu. Kiedy jesteśmy mali są przy nas, pokazują nam świat swoimi oczami, zawsze mają czas i cierpliwość. Z czasem gdy jesteśmy coraz starsi, gdy zaczynamy własne, dorosłe życie często zapominamy, że jesteśmy dla nich prawie całym światem. Odwiedzamy ich coraz rzadziej, a oni potrzebują nas przecież tam jak my kiedyś, kiedy to oni prowadzili nas za rękę.

Pamiętaj o nich

Zastanów się co tak naprawdę sprawia im największą radość? Może wcale nie trzeba tak wiele? Wystarczy, że będziesz o nich pamiętać, regularnie odwiedzać, dzwonić lub w inny sposób pokażesz, jak wie dla Ciebie znaczą. Nie masz możliwości widzieć ich tak często jakbyś tego chciał? Podaruj im prezent, który codziennie będzie im przypominał, że bardzo ich kochasz! Czasem wystarczy coś drobnego jak kubek z ulubionym rodzinnym zdjęciem z którego codziennie rano będą pić kawę, lub poduszka z własnym nadrukiem. Stworzenie fotoksiążki będzie idealnym sposobem by zebrać wszystkie najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu do którego z chęcią będziecie wracać.

Prezent dla Babci
Nie wiesz jaki prezent najlepiej wyrazi Twoje uczucia? Zaprojektuj go sam! W ten właśnie sposób z łatwością stworzysz podarunek który ujmie Twoją kochaną babcię za serce. Wasze ulubione zdjęcie możesz umieścić np. na tacy lub zegarze, dzięki czemu w każdym momencie dnia będzie ona o Tobie pamiętać.