Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zakończenie studiów lub szkoły to bardzo ważny moment, który należy uczcić! Sprawdź prezenty na zakończenie szkoły i stwórz własny projekt ze zdjęciem. 

157 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 157 prezentów

Spersonalizowane podarunki z okazji zakończenia szkoły

Drewniana karta z gratulacjami

Jeśli chcesz przekazać gratulacje w drobny, ale owocny sposób, wyślij spersonalizowaną drewnianą kartę z życzeniami! Drewnianą kartę można szybko i łatwo spersonalizować z użyciem naszego internetowego edytora. Wybierz swój wzór, a następnie dodaj wybrane zdjęcie i/lub tekst. Upewnimy się, że twoja drewniana karta zostanie wykonana z wielką starannością i uwagą, a następnie wysłana na czas.

Zabawne, spersonalizowane prezenty z okazji zdania egzaminów końcowych

Każda impreza wymaga butelki bąbelków! Na YourSurprise można znaleźć różne butelki pysznego szampana ze spersonalizowaną etykietą lub w spersonalizowanej drewnianej skrzynce. Jeśli wybierzesz się na szampana w drewnianej skrzynce, możesz umieścić wybrane zdjęcie i/lub tekst, który zostanie wydrukowany lub wygrawerowany na pokrywce. Po prostu stwórz swój projekt w naszym przyjaznym dla użytkownika edytorze internetowym, przesyłając swoje ulubione zdjęcie lub wybierając jeden z naszych fajnych wzorów. Dołącz osobistą wiadomość na zakończenie, a my zajmiemy się resztą!

Jeśli preferujesz prezent, który może służyć jako pamiątka, zdecyduj się na nasz zestaw upominkowy z szampanem, zawierający 2 wygrawerowane kieliszki do szampana. Możesz spersonalizować okulary, dodając wybrany tekst, który zostanie wygrawerowany na powierzchni, co sprawi, że będą one nadawały się do mycia w zmywarce i staną się piękną pamiątką wielkiej chwili.

Jeśli szukasz prezentu na zakończenie szkoły dla kogoś, kto ma słodki ząb, nie popełnisz pomyłki, wręczając mu naszą wieżę lizaków Chupa Chups, która zawiera nie mniej niż 200 (!) lizaków i może być spersonalizowana z użyciem wybranego zdjęcia i/lub tekstu. Pogratuluj ukochanej osobie ukończenia studiów, zdania egzaminu, a nawet uzyskania prawa jazdy.

A jeśli wolisz wręczyć niejadalny prezent, to nasze spersonalizowane kubki będą świetną opcją. Po prostu wybierz wybrany wzór i dodaj swoje zdjęcie i/lub tekst. Nasze kubki nadają się do mycia w zmywarkach, więc można ich używać przez długi czas!

Więcej powodów do świętowania

Nasze upominki nadają się nie tylko na okazję ukończenia studiów, ponieważ można je wręczyć, gdy ukochana osoba zda egzamin na prawo jazdy, zakończy szczególnie trudny rok w szkole, gimnazjum lub na uniwerku albo ukończy kurs równolegle do swojej pracy.