Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Kto nie kocha czekolady Toblerone? Pyszna mleczna czekolada z migdałami i miodem w klasycznym stylu Toblerone, spersonalizowana zdjęciem i imieniem. Dostosuj swój Toblerone, dostępny w rozmiarach M, L, XL lub XXL

Personalizowana czekolada Toblerone

Szwajcarska czekolada Toblerone jest znana i ceniona na całym świecie za swój unikatowy smak i kształt. Wyjątkowa kompozycja mlecznej czekolady i orzechów laskowych dostarczy niezapomnianych doznań każdemu miłośnikowi czekolady. Dzięki naszą współpracą z tą marką dajemy naszym klientom możliwość swobodnej personalizacji czekolad własnym imieniem, tekstem i zdjęciem. Zaskocz przyjaciół i rodzinę tym oryginalnym upominkiem !

Batony Toblerone

W naszej ofercie znajdziesz różne batony Toblerone: * 100 gramów * 200 gramów * 360 gramów * 4,5 kg

Tak, dobrze przeczytałeś! Czy znasz kogoś, kto naprawdę zwariował na punkcie Toblerone? W takim razie 4,5-kilogramowy baton to będzie prawdziwy hit. Możesz go znaleźć pod nazwą XXL.

Różne projekty

Możesz wybierać spośród różnych dostępnych wzorów: * standardowy projekt * wzór z serduszkami, idealny na Walentynki lub aby sprawić przyjemność ukochanej osobie * projekt na Dzień Ojca * projekt na Dzień Matki * projekt biznesowy

Toblerone jako biznesowy upominek promocyjny

Chcesz zaskoczyć swoich pracowników pyszną tabliczką czekolady? Z łatwością spersonalizujemy dużą liczbę batonów Toblerone. Dostarcz plik Excel z imionami, a my zapewniamy, że każdy otrzyma własną tabliczkę czekolady. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zamówień firmowych, skontaktuj się z naszym działem biznesowym!

Z łatwością zaprojektuj swój własny, spersonalizowany baton Toblerone w naszym edytorze!

W naszym edytorze online możesz łatwo zaprojektować swój własny baton Toblerone. Wpisujesz imię, a następnie możesz dodać 5 linii tekstu i osobiste zdjęcie do wnętrza paska. W tej chwili możesz dodać nazwę tylko do batona XXL!

YourSurprise samodzielnie wykonuje wszystkie spersonalizowane batony. To pozwala nam szybko dostarczać Wasze zamówienia. Jeśli złożysz zamówienie przed 16:00, już jutro otrzymasz spersonalizowany baton Toblerone do swojego domu!