• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Mentos
Mentos XXL
Zestaw Mentos - Niebieski
Zestaw Mentos - Różowy
Gumy Mentos
Gumy Mentos ze zdjęciem
Zestawy gum Mentos
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 509 Opinie
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10
Helena
na 12-10-21

"Jestem bardzo zadowolona, bardzo ładne wykonanie "

10 z 10
Paweł
na 12-10-21

"Profesjonalne podejście do klienta. Troszkę miałem problem z projektowaniem krawata. A dokładnie jak.."

10 z 10

Spersonalizowane gumy Mentos

Kto nie słyszał o gumach Mentos? Słodycz i mięta Mentos są popularne na całym świecie od 1932 roku. Mentos zaczęli sprzedawać swoją gumę do żucia w 2006 roku; świeżą gumę do żucia, którą można cieszyć się o każdej porze dnia.

Jeśli kochasz Mentos i nie możesz obejść się bez ulubionej gumy, zamów własną spersonalizowaną gumę do żucia Mentos w opakowaniu z wybranym zdjęciem i / lub tekstem! Dodaj osobisty akcent do każdego opakowania Mentos.

Spersonalizowane opakowania gumy do żucia Mentos

Dodaj zabawny akcent do opakowania gumy do żucia Mentos za pomocą wybranego zdjęcia, logo i / lub tekstu. Opakowania gumy do żucia Mentos to wspaniały prezent dla rodziny, przyjaciół i współpracowników lub pracowników.
Twój projekt jest częścią klasycznego projektu Mentos. Nadrukujemy Twój wzór na opakowaniach z wielką starannością i precyzją, w doskonałej jakości obrazu iw pełnym kolorze. Jedno opakowanie zawiera aż 12 smacznych, miętowych gum do żucia Mentos. Możesz wybrać dowolną liczbę paczek, które chcesz zamówić. Skontaktuj się z naszym działem biznesowym, jeśli chcesz złożyć duże zamówienie!

Spersonalizowane pudełko


Jeśli ukochana osoba uwielbia gumy, spodoba jej się spersonalizowany zestaw Mentos. Możesz spersonalizować pudełko upominkowe Mentos za pomocą klasycznego projektu Mentos oraz własnego zdjęcia i / lub tekstu. Pudełko prezentowe zawiera 3 rolki mentosów; 1 owocową i 2 miętowe.

Spersonalizowane gumy Mentos XXL


Jeśli ktoś, kogo znasz, naprawdę nigdy nie ma dość Mentosów, skorzystaj z naszych