Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

196 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 196 prezentów

Prezenty na 50. urodziny dla niego: Najlepsze prezenty dla mężczyzn

Jeśli chcesz świętować 50. urodziny twojego mężczyzny i szukasz niezapomnianego prezentu, zaskocz go spersonalizowanym prezentem! Na YourSurprise znajdziesz nieskończoną gamę prezentów do spersonalizowania przy użyciu zabawnej fotografii lub tekstu, specjalnie dla twojego solenizanta.

Rozpieszczaj go w dniu 50. urodzin

50 lat obchodzi się tylko raz i jest to szczególna okazja, która zasługuje na świętowanie. Dotyczy to także wyjątkowych prezentów urodzinowych. Dzięki YourSurprise możesz zaprojektować oryginalny prezent dla solenizanta z wybraną przez siebie fotografią lub tekstem. Na pewno będzie wspominał swoje pięćdziesiąte urodziny z wielką przyjemnością!

Oryginalne prezenty dla mężczyzny na 50. urodziny

Chcesz go zaskoczyć oryginalnym, osobistym prezentem? YourSurprise pozwala Ci stworzyć wyjątkowy prezent z własną fotografią i tekstem i wysłać go do solenizanta. Oto kilka naszych najlepszych oryginalnych prezentów na jego 50. urodziny:

  • tabliczka Milka dla miłośników czekolady XXL
  • Zestaw do piwa, aby razem wznosić toast w dniu jego 50. urodzin
  • Skórzana kosmetyczka dla mężczyzn, którzy lubią dbać o swój wygląd
  • Balony sprawią, że naprawdę poczujecie, że to dzień jego urodzin

Jaki prezent wybrać dla 50-letniego mężczyzny?

Czasami wydaje się, że mężczyźni mają już wszystko, czego potrzebują. Czym można zaskoczyć mężczyznę, który kończy 50 lat? Co powiesz na zestaw do piwa, albo spersonalizowaną butelkę wina, aby wznieść z nim toast w dniu jego urodzin? A może jest prawdziwym mistrzem kuchni i ucieszyłby go własny skórzany fartuch? Dla miłośników grilla spersonalizuj książkę kucharską lub rękawice do grilla. Wszystko to z osobistym akcentem od Ciebie, po wybraniu tekstu lub zdjęcia na prezencie.

Zabawne prezenty dla mężczyzn na 50. urodziny

  1. urodziny to świetna okazja do obdarowania zabawnymi prezentami! Twój solenizant mieszka daleko, albo po prostu nie możesz być na jego urodzinach? Na szczęście masz szansę zaskoczyć go zabawnym zdjęciem lub tekstem, który wykorzystasz do stworzenia jednego z naszych spersonalizowanych prezentów! Dodaj zdjęcie solenizanta do krawata, albo swój własny tekst i zdjęcie do pary klapków lub kapci. A jako bonus, możesz dodać zabawną kartkę urodzinową! Dla twojej wygody, wszystkie nasze prezenty mogą zostać wysłane prosto na adres odbiorcy.

Zestaw przetrwania dla 50-letniego mężczyzny

Chcesz zaskoczyć go kilkoma prezentami na jego pięćdziesiąte urodziny? Stwórz swój własny zestaw przetrwania dla 50-latka! Zestaw prezentowy z wieloma zabawnymi i przydatnymi elementami, które na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy. Na przykład laska turystyczna lub sztuczne zęby, razem z parą spersonalizowanych skarpet z jego własnym zdjęciem. Możesz nawet dołączyć parę spersonalizowanych bokserek! Stwórz własny zestaw przetrwania na 50. urodziny i zaskocz go w tym specjalnym dniu.