Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zaskocz swoich pracowników lub współpracowników spersonalizowanym prezentem biznesowym specjalnie na Wielkanoc z wybranym logo lub tekstem.

74 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 74 prezentów

Wielkanocne upominki promocyjne

Wielkanoc to czas odnowy i nie ma lepszego sposobu na świętowanie tego okresu niż spersonalizowane upominki firmowe dla pracowników i klientów. Upominki te są doskonałym sposobem na okazanie uznania dla ciężkiej pracy i poświęcenia osób, z którymi współpracujesz, jednocześnie szerząc radość z tego zabawnego okresu świątecznego.

Od czekolady po zestawy upominkowe, istnieje szeroki wybór prezentów do wyboru. W przypadku wielkanocnych upominków biznesowych warto rozważyć prezent, który przynosi radość i ma odpowiedni motyw. Jednym z najpopularniejszych wielkanocnych prezentów biznesowych jest czekolada. Wszyscy je uwielbiają i masz szeroki wybór produktów, takich jak nasze Toblerone o tematyce wielkanocnej, czekoladki wypełnione praliną, mega batony i dla miłośników słodyczy, słoiki wypełnione między innymi gumami do wina, tumtum lub mini misiami!

Istnieje również możliwość nadrukowania własnego logo lub wzoru wielkanocnego bezpośrednio na naszej czekoladzie.

Inne popularne prezenty to kubki wielkanocne, pakiety win lub nasze kwiaty.

Spersonalizuj biznesowe upominki wielkanocne za pomocą logo

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się umieścić swoje logo na opakowaniu, czy bezpośrednio na samym upominku, personalizacja prezentów wielkanocnych za pomocą logo to skuteczny sposób na pozostawienie trwałego wrażenia.

Możemy wydrukować, wygrawerować lub wyhaftować Twoje logo na dowolnym wybranym przez Ciebie upominku wyjątkowy prezent firmowy.

Spersonalizowanie wielkanocnych upominków firmowych za pomocą logo firmy lub znaku firmowego to także świetny sposób na wyróżnienie marki i okazanie wdzięczności klientom i pracownikom.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby znaleźć idealny wielkanocny prezent firmowy dla swojej firmy.