Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Co mówią nasi klienci

Quote icon

Jest ok

Gabriela , 17-05-22

10 z 10
Quote icon

Wszystko na tak , polecam 😊

Dagmara , 15-05-22

10 z 10
Quote icon

Jak dla mnie wszystko super, jakosc prezentu, informacja, czas wysylki, cena.

Joanna , 08-05-22

10 z 10
9.8

645 Opinie

Zobacz wszystko

Personalizowane zestawy prezentowe

Zaprojektuj idealny zestaw podarunkowy z własnym zdjęciem lub/i tekstem. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy kosmetyków znanych i lubianych marek. Twoja personalizacja zostanie umieszczona na opakowaniu lub etykiecie produktu. Miłośnicy wina z pewnością docenią zestaw z różnymi winami lub kieliszkami. Twoja personalizacja może zostać nadrukowana lub wygrawerowana na wieczku eleganckiej, drewnianej skrzynki. Zaprojektuj idealny zestawy win e naszym edytorze online. W edytorze online w prosty sposób możesz stworzyć własny projekt, wybierając z dostępnych wzorów i dodając zdjęcie oraz tekst. W kilka chwil stworzysz idealny zestaw prezentowy, który zachwyci obdarowaną osobę niezależnie od okazji. To Twój wkład i zaangażowanie w stworzenie projektu zamienia zwykły prezent w prawdziwy podarunek prosto z serca.