Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Wszystkie najpiękniejsze wzory znajdziesz w edytorze!

45 Znalezione prezenty

Ogłoszenie ciąży

To potwierdzone: spodziewasz się dziecka! Możesz zrobić USG i zobaczyć swoje maleństwo po raz pierwszy około 8 tygodnia ciąży. Zachowanie w tajemnicy tej niesamowitej wiadomości bywa dla przyszłych rodziców bardzo trudne, ale już wkrótce możesz się nią podzielić z rodziną i przyjaciółmi. Wiele osób czeka z tym przekazaniem radosnej nowiny, aż do 12 tygodnia. Kiedy nadejdzie ten moment, zadbaj o to, aby przekazać nowinę w unikatowy sposób!

Wielu rodziców decyduje się na powiadomienie o ciąży w oryginalny sposób. Na przykład personalizowanym prezentem ze zdjęciem i/lub fajnym tekstem. YourSurprise oferuje szeroką gamę zabawnych upominków dla maluchów, które można spersonalizować. Czy jest lepszy sposób na przekazanie tej wiadomości swoim rodzicom, niż spersonalizowany pajacyk dla dzidziusia?

Idealne prezenty na powiadomienie o ciąży

Poinformowanie o tym, że spodziewasz się dziecka, wywołuje wzruszenie. Jeśli wykonałaś badanie ultrasonograficzne i masz zdjęcie, to wydrukuj je na podarunku i daj go osobie, której chcesz w wyjątkowy sposób przekazać tę ważną nowinę. Pajacyki, smoczki i puzzle to popularne opcje.

Kompletowanie zestawu prezentowego

Jeśli naprawdę chcesz pójść na całość, przygotuj zabawny zestaw upominkowy dla dziadków, ciotek i wujków. Możesz dodać spersonalizowaną drewnianą kartkę i smoczek z wybranym tekstem. Umieść je w ładnym pudełku i daj im rozpakować prezent! Obserwuj ich pełne zaskoczenia twarze podczas otwierania.

Powiadom dziadków, przyjaciół i rodzinę w zabawny sposób

Jeśli maluszek ma starszego brata lub siostrę, niech podczas wizyty u rodziny lub przyjaciół założą koszulkę z napisem informującym, że zostaną starszym bratem lub siostrą. Usiądź wygodnie i przekonaj się, który z Twoich bliskich spostrzeże to jako pierwszy!

Wskazówka: spersonalizowany pajacyk ze zdjęciem i imieniem

Powszechnie wiadomo, że body to typowe ubranko dla niemowlaka. To sprawia, że świetnie się nadają do powiadomienia o ciąży. Wybierz najmniejszy rozmiar i kolor unisex, dodaj dowolną personalizację, uwzględniając, dla kogo jest ten prezent. Obdarowana osoba z pewnością będzie bardzo zaskoczona!

Cukierki ujawniające płeć dziecka

Jednym z najbardziej popularnych prezentów są cukierki ujawniające płeć dziecka. Rozdaj cukierki swoim bliskim na najbliższej imprezie rodzinnej! Zaskoczenie gwarantowane.

Wskazówka: Kartki dla całej rodziny

Jeśli chcesz obwieścić jednocześnie swojej rodzinie i przyjaciołom radosną wiadomość, przygotuj spersonalizowaną kartkę okolicznościową dla każdego z nich, zawierającą wydruk USG i wiadomość. YourSurprise oferuje różne kartki okolicznościowe i fotokartki. Jeżeli nie chcesz umieszczać wydruku USG, zamiast tego oferujemy mnóstwo zabawnych propozycji.