Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Ukończenie 80 lat to kamień milowy. Dlaczego nie uczcić tej wyjątkowej okazji idealnym prezentem na 80. urodziny? Zapoznaj się z naszą ofertą spersonalizowanych prezentów i stwórz swój w mgnieniu oka.

489 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 489 prezentów

Najbardziej oryginalne prezenty na 80. urodziny

Hip hip hura! 80, szlachetny wiek, który wymaga odpowiedniego prezentu. Co podarować komuś, kto ma już wszystko? YourSurprise ma odpowiedź: spersonalizowany prezent!

Prezenty na 80. urodziny

Spersonalizowany prezent to idealny prezent dla każdej starszej osoby. Kiedy kończysz 80 lat, masz już za sobą całe życie. W YourSurprise możesz uchwycić wspomnienia z przeszłości i teraźniejszości w piękny sposób. Na przykład, podaruj im kalendarz urodzinowy z Twoimi zdjęciami, prezent, który w każdym miesiącu przywoła inne wspomnienie!

Prezenty dla dziadków

Szukasz prezentu dla dziadka lub babci? Jesteś we właściwym miejscu w YourSurprise! Podaruj w tym roku oryginalny prezent i zamów na przykład zestaw upominkowy do szampana z grawerowanymi kieliszkami dla dziadka i babci. Piękny prezent, który mogą wykorzystać do wspólnego wznoszenia toastów! Dziadkowie zawsze kochają swoje wnuki, więc puzzle ze zdjęć to kolejny fantastyczny pomysł na prezent, który zapewni godziny zabawy, być może nawet razem z wnukami.

Prezenty na 80. urodziny dla niej

Kobieta kończąca 80 lat prawdopodobnie ma już większość rzeczy. Może spojrzeć wstecz na bogate życie. Są jednak prezenty, które z pewnością ją ucieszą! Jeśli, na przykład, codziennie cieszy się filiżanką herbaty lub kawy, zamów szklankę z wygrawerowanym jej imieniem! Możesz dodać osobistą wiadomość na szkle, która zostanie wygrawerowana z wielką starannością i uwagą. Świeca ze zdjęciem to również świetny prezent. Wystarczy dodać zdjęcie wnuków lub całej rodziny. Czy wiesz, że możesz nawet wydrukować zdjęcie na pysznych czekoladkach? Solenizantka na pewno będzie mile zaskoczona!

Prezenty na 80. urodziny dla niego

Podaruj starszemu panu obchodzącemu urodziny odpowiednio dopasowany prezent. Ponieważ wszystkie nasze prezenty są spersonalizowane, każdy z nich jest naprawdę wyjątkowy. Dlaczego nie zaskoczyć solenizanta eleganckim skórzanym portfelem z jego inicjałami? A może fantazyjne grawerowane pióro Parkera? Starsi ludzie są mniej cyfrowi niż młodsi i są jeszcze bardziej przywiązani do pisania piórem, zachowując rzeczy analogowe. Innym wspaniałym prezentem jest drewniany zegarek, na którym można wygrawerować imię, inicjały, datę lub wybraną wiadomość. Spersonalizowany brelok do kluczy to również wspaniały prezent! Zawsze będzie miał przy sobie swoich bliskich, gdziekolwiek się uda.