• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Drewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchacz
Drewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchaczDrewniany wózek - pchacz

Drewniany wózek - pchacz

271 zł
Zamówienie firmowe
  • Bezszwikowy bukowy multiplex z drewnianymi szczegółami bukową
  • Unikatny i nowoczesny prezent noworodka
  • Odpowiednie dla chłopców i dziewcząt od 1 roku życia
  • Z imieniem i designem na wysokiej jakości laminowanej folii winylowej
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o drewnianym wózku push car:
Rodzaj drewna: Bardzo mocna i bez sprężynowania sklejka brzozowa z wyszczególnieniem brzozy
Wymiary kompletny samochód: 54x40x29 cm
Wymiary wewnątrz pojemnika: 34,5 x 27 x 9,5 cm
Waga: ± 2200 gramów
Personalizacja: nazwa / tekst na wysokiej jakości laminowanej folii winylowej
Wiek: 1 i więcej
Dodatkowo: z regulowanym kierownicą. Również zamówić zestaw zabawy wyglądających kolorowych kołków do pchania samochodu.

Nauczenie się chodzić będzie bardziej zabawne niż kiedykolwiek z tym niestandardowym drewnianym wózkiem.

Czy twój mały podejmuje pierwsze kroki? Lub czy chciałbyś zaskoczyć małego łowcę innej osoby z naprawdę niepowtarzalnym i osobistym prezentem? Ten piękny, drewniany wóz z nazwiskiem jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku 1 i więcej. Najlepszą rzeczą w tym niestandardowym samochodzie pchającym jest to, że możesz dać mu osobisty kontakt, dodając imię szczęśliwego dziecka do projektu. Twoje dzieło zostanie zastosowane do przodu pchania samochodu na bardzo mocnej folii winylowej w pełnej kolorystyce. Wspaniały prezent dla dzieci takich jak ten na pewno przydałby się podczas każdej imprezy urodzinowej lub innej okazji lub po prostu pokazać synowi lub córce, jak bardzo ich kochasz.

Na przedniej ścianie drewnianego wózka nacisnąć nazwę lub tekst, ale możesz sprawić, że projekt będzie jeszcze bardziej przyjemny, dodając jeden z wesołych symboli, z których możesz wybrać. Niestandardowy samochód wypychany jest wykonany z bardzo mocnej sklejki brzozowej bez żadnych kawałków do szczęśliwej, nieprzerwanej zabawy! Z powodu pięknego, neutralnego koloru to świetny prezent dla chłopców i dziewcząt. Zacznij personalizować drewniany wóz push z nazwą dzisiaj i zdziwić mały tyke z doskonałym prezentem!

Błyskawiczna wycena - Drewniany wózek - pchacz ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?