• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Pudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowy
Pudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowyPudełko śniadaniowe - Orange Rebel - różowy

Obiad - Orange Rebel

56 zł
Zamówienie firmowe
Wybierz kolor
  • W różnych kolorach z mocnym zamykaniem
  • Super mocne, wolne od BPA plastikowe i zmywarki do naczyń
  • Z fotografią i imieniem w najbardziej kolorowych wzorach
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
icon
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji na temat niestandardowych pudełek obiadowych:
Marka: Orange Rebel
Kolory: niebieski, różowy i wapno
Materiał: super silne tworzywo sztuczne wolne od BPA (ABS)
Wymiary: 18,5 x 12,8 x 6,5 cm
Instrukcje dotyczące prania: odpowiednie do zmywarki

Ekstra: z wymiennymi przegrodami, aby zachować lunch idealny

Twój obiad będzie smakować jeszcze lepiej dzięki specjalnemu obiadowi!

Odtąd twój mały może przynieść swój ulubiony lunch do szkoły w osobistym pudełku na lunch! Pokrywa lunchu zostanie wydrukowana w Twoim stylu, którą można personalizować fotografią, nazwą i / lub tekstem. Super uroczy i praktyczny dla własnego dziecka, ale także wyjątkowy i zabawny prezent urodzinowy lub aby świętować, że najmniejsi członkowie rodziny idą po raz pierwszy do szkoły. Każda przerwa na lunch będzie imprezą z tak specjalnym obiadem!

Obudowa na lunch jest wykonana z super silnego tworzywa sztucznego bez BPA, dzięki czemu dzieło sztuki pozostanie piękne przez długi czas. Obudowa obiadowa jest również wyposażona w wymienne przegrody, dzięki czemu można zorganizować lunch tak, jak lubisz. Również świetny sposób, aby pozwolić dziecku na zdrowe odżywianie, dodając małe kawałki owoców i warzyw. Bez partycji jest miejsce na cztery kromki chleba w obiadowym pudełku. Wybierz jeden z różnych radosnych projektów i nadaj osobisty kontakt ze swoim własnym zdjęciem, nazwą lub tekstem. To naprawdę jest łatwe do zrobienia własnego pudełka na lunch!

Błyskawiczna wycena - Obiad - Orange Rebel ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z