• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Czekolada i słodycze
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
Wszystkie słodkie prezenty
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 63 Opinie
Monika
na 01-10-19

"Piękna kartka , super jakość :) "

10 z 10
Jacek
na 27-09-19

"Bardzo dobra obsługa i troska o klienta. Towar fajny i szybka wysyłka! "

10 z 10
Filip
na 24-09-19

"Ulepszyć zamawianie przez smartfon oraz dać więcej możliwości podglądu "

10 z 10

Czekolada i cukierek

Wystarczy przeglądać stronę z czekoladą i cukierkami, aby woda ustna. Wszystkie pyszne czekoladki i słodycze sprawiają, że jesteś głodny, patrząc na nich. Puszka słodyczy to wspaniały prezent, dzięki któremu możesz personalizować zdjęcia, tekst lub logo. Możesz również wybrać, które cukierki chcesz wewnątrz. Wszystkie czekoladki są wykonane z belgijskiej Callebaut Chocolate i wszyscy znamy belgijskich ludzi wiedzą, co robią, jeśli chodzi o czekoladę! Wybierz zdjęcie wydrukowane na pysznych czekoladkach, aby dzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Jednak jak tylko spróbujesz jednego chcesz zachować je wszystkie dla siebie!

Czekoladowe serce

Droga do kogoś jest przez brzuch. Jaki lepszy sposób na pokazanie kogoś, kogo kochasz, niż na sercu boskiego czekolady ? Wybierz zdjęcie wydrukowane na czekoladowym sercu. Możesz dodać zdjęcie do jednego z projektów w edytorze lub stworzyć własny niepowtarzalny kawałek nieba czekolady. Zaskocz kochankę z sercem czekoladowym w ich urodziny, w Walentynki lub jako upominek. Wszystkie czekoladki mają intensywny smak czekoladowy Callebaut, są wysokiej jakości i świeże na zamówienie. Czy jesteś też nagle głodny na czekoladę?

Pudełko czekoladowe

Szukasz prezentu, który nadaje się do niemal każdej okazji można myśleć? Czekolada jest droga! Czy ktoś opiekował się Twoim domowym kozłem, gdy nie było? Pudełko z czekoladą z wizerunkiem kozła domowego z pewnością sprawi, że ta osoba się uśmiecha. Czy w pralce włożyłeś czerwone skarpetki z przyjaciółmi do białych koszulek? Pudełko czekoladowe nagle sprawi, że pokochają nowe, różowe koszule. Podszedłeś do domu swojego najlepszego przyjaciela i zjadłeś całą swoją czekoladę? Pudełko na czekoladę zapewni, że Twoi najlepsi przyjaciele nadal otrzymają czekoladową poprawkę!

Czekolada świąteczna

Boże Narodzenie jest zwykle spędzane z rodziną i przyjaciółmi i dobre jedzenie. Wszystkie chocoholics zgodzą się, że czekolada jest również dobre jedzenie. Nie czekasz, czekolada jest nie tylko dobra, to jest niesamowite! Pozostaw te zwykłe ozdoby choinkowe w pudełku w tym roku. Udekoruj drzewo czekoladowymi bombkami i gwiazdkami czekoladowymi . Wszystkie czekoladki świąteczne można spersonalizować własnym zdjęciem, tekstem lub logo! Twoje zdjęcie zostanie wydrukowane na czekoladzie w kolorze i nadal będziesz w stanie jeść! Z czekoladowymi kulkami i gwiazdkami Bożego Narodzenia sprawi, że święta Bożego Narodzenia będzie pyszne.
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z