• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Szybki obrót!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybki obrót!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość niczym nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na Darmowym bileciku możesz wpisać osobistą wiadomość.
Kerst 2019

Boże Narodzenie 2019 - kiedy wypada Pierwszy i Drugi Dzień Świąt?

Na święta każdy chce mieć możliwość spędzenia jak najwięcej czasu z rodziną oraz bliskimi. A czy Ty sprawdziłeś już w które dni wypadają święta w tym roku? Kiedy obchodzimy Sylwestra i Nowy Rok? Z naszymi wskazówkami wyciągniesz jeszcze więcej z przerwy świątecznej.

K

Jak zaplanujesz urlop świąteczny w 2019?

Pracujesz w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku? Mamy dobrą wiadomość; w tym roku Boże Narodzenie wypada dokładnie w środku tygodnia, dzięki czemu masz gwarantowane co najmniej dwa dni wolnego! Wigilię będziemy obchodzić już we wtorek, a pierwszy i drugi dzień świąt w środę oraz czwartek.

Wystarczy potraktować piątek 27 grudnia jako trzeci dzień świąt biorąc dodatkowy dzień wolny by z tegorocznego świętowania zrobić prawdziwy urlop. W ten sposób z pewnością starczy Ci czasu by spotkać się całą rodziną, odwiedzić wszystkie bliskie Ci osoby, a na koniec spokojnie odpocząć na kanapie. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas dla nas wszystkich, niezapomniane wspomnienia którym warto nadać wyjątkową formę np. fotoksiążki ,by za rok z przyjemnością do nich powrócić.

Champagneglazen graveren

Sylwester i Nowy Rok 2019

Masz jeszcze zaległy urlop do wykorzystania? Nie zastanawiaj się i zbyt długo! Sylwester i Nowy Rok to idealny moment by wziąć dodatkowe dni wolne. W ten sposób z pewnością wejdziesz w rok 2020 naładowany energią oraz pozytywnym nastawieniem. Wystarczy zaplanować poniedziałek 30 oraz wtorek 31 jako dodatkowy urlop by móc cieszyć się długim weekendem. Wznieś toast za miniony rok wyjątkowymi grawerowanymi kieliszkami. Nowy Rok wypada dokładnie w połowie tygodnia w środę , czy to nie idealny scenariusz by zacząć pracę dopiero w czwartek!?

W ten sposób możesz w sumie cieszyć się aż 8 dniami wolnego od Wigilii aż do Nowego roku. Chyba nik nie mógł sobie wymarzyć lepszego wkroczenia w rok 2020!

Święta spędzone w domu

Masz dzieci w wieku szkolnym? Warto wiedzieć, że w tym roku ostatnim dniem szkoły jest piątek 20 grudnia, a uczniowie powrócą do szkoły dopiero po Nowym Roku w czwartek 2 stycznia. Wiedząc o tym, tym bardziej mamy ochotę skorzystać z dodatkowych dni wolnych by móc spędzić je z dziećmi. Z pewnością każdemu przyda się dodatkowy czas przed wigilią by móc dopiąć wszystko na ostatni guzik, przygotować tradycyjne potrawy oraz zadbać o dekoracje króre wpiszą się w Świąteczne trendy 2019 .

Praca w Boże Narodzenie

Jesteś jednym z tych, którzy w Święta ciężko pracują? Dla nas, w YourSurprise okres przedświąteczny jest najbardziej pracowitym czasem w roku. Niestrudzenie robimy wszystko co w naszej mocy by dostarczyć Ci Twój wyjątkowy prezent na czas. Jak nikt inny rozumiemy więc jak to jest gdy niestety nie możesz pozwolić sobie na urlop w trakcie świąt. Nasza załoga świętuje Wigilię już w listopadzie, Nowy Rok pod koniec stycznia! Ostatecznie to przecież nie ważna jest data, tylko emocje oraz ludzie z którymi możesz się nimi dzielić. Cała ekipa YourSurprise życzy Ci więc Wesołych Świąt!

Wszytstkie prezenty świąteczne