Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

surprising your mum on Mother’s Day

6 sposobów jak zaskoczyć mamę w Dzień Matki

Każda mama jest niezastąpiona. Kocha nas miłością bezwarunkową i zawsze możemy na nią liczyć. Jest przy nas zarówno kiedy odnosimy sukcesy jak i porażki. Wsparcie, które nam daje nie może liczyć się z niczym innym. Dzięki mamie nasze życie jest po prostu lepsze! Dzień matki to idealna okazja, by się jej odwdzięczyć i docenić z wszystko, co dla nas robi. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów jak to zrobić.


1. Prosto z serca

Wybranie idealnego prezentu może być nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli twój prezent ma wyrażać Twoje uczucia. W tej sytuacji personalizowany prezent sprawdzi się idealnie - Twój wkłąd w stworzenie idealnego projektu ze zdjęciem oraz tekstem zamieni zwykły prezent w pełne miłości dzieło sztuki. Odpowiedz sobie na trzy pytania: co chcesz wyrazić poprzez swój prezent? Co chcesz jej podziękować w tym szczególnym dniu? Ile Twoja mama dla Ciebie znaczy? Zastanów się chwilę nad odpowiedziami, a z pewnością będziesz o krok bliżej od znalezienia idealnego podarunku.


2. Powiedz jej ile dla Ciebie znaczy

Dzień Matki nie powinien być jedynym momentem, kiedy wyrażasz swoje uczucia do mamy, jest tylko dodatkową okazją, by to zrobić! Mamy dla Ciebie kilka pomysłów jak to zrobić:

 • Napisz wiersz Pewnie pomyślisz, że nie dasz rady, prawda? Wcale nie musisz być urodzonym poetą, by napisać kilka słów pełnych miłości. Pomyśl o wspólnie spędzonych chwilach, rzeczach które sprawiają, że jesteś dumny, lub o wszystkich momentach kiedy mama przyszła Ci z pomocą.
 • Wybierz się w wycieczkę we wspomnienia: Zaskocz ją zbiorem wszystkich najpiękniejszych wspólnych wspomnień! Od dzieciństwa aż po dzisiaj, z pewnością będziesz mieć z czego wybierać. Następnie stwórz foto książkę , z ulubionymi zdjęciami, datami wydarzeń, cytatami lub zabawnymi komentarzami.
 • Zaskocz ją osobistym prezentem: Jesteśmy przyzwyczajeni, że to my jako dzieci powinniśmy otrzymywać prezenty od rodziców. Najwyższy czas to zmienić. Zaskocz mamę unikatowym podarunkiem!
 • Zorganizuj wyjątkowy dzień: Jeśli Twoja mama należy do tych, które "mają wszystko" i nie potrzebują prezentów, postaraj się zaskoczyć ja w nieco inny sposób. Możesz ugotować pyszny obiad, przygotowując relaksacyjną kąpiel lub organizując wspólny dzień na mieście. Z pewnością to doceni!

 • 3. Co ona lubi?

  Kiedy myślisz o swojej manie, co przychodzi Ci do głowy? Jaką jest osobą? Czy ma jakieś szczególne hobby lub zainteresowania? A może zawsze mówiła, że jak w końcu znajdzie czas to zajmie się... rysowaniem, wyszywaniem, lub czytaniem książek? Zastanów się dobrze, a odpowiedź podsunie Ci idealny pomysł na prezent!

  4. Dzień Mamy na odległość

  Jeśli w tym szczególnym dniu niestety nie możesz być blisko swojej mamy, jest kilka sposobów jak sprawić, by wciąż był on wyjątkowy. Możesz wysłać mamie kartkę z życzeniami lub prezent, ale nie zapomnij też zadzonić! Oczywiście najlepiej jest zorganizować wideo rozmowę. Jeśli masz rodzeństwo to z pewnością super pomysłem będzie jeśli zadzwonicie wspólnie!


  5. Pierwszy Dzień Mamy

  Jeśli bliska Ci osoba obchodzić będzie pierwszy Dzień Mamy, zadbaj o to, by był on niezapomniany! Młoda mama na pewno zachwyci się drobnym upominkiem, który będzie mogła zachować jako pamiątkę na wiele lat. Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiedni prezent zobacz nasz artykuł, w którym znajdziesz najlepzsze prezenty na pierwszy Dzień Matki..

  6. Jak wybrać prezent?

  Mamy jeszcze kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealny prezent:

  1. Pamiętaj o tym co ONA lubi a za czym nie przepada: Kiedy będziesz wybierać prezent, pamiętaj, że to jej ma się podobać. Nie kieruj się więc własnymi preferencjami estetycznymi, lub gustami innych, ale przeczuciem jak ona go odbierze. Pamiętaj, że nikt nie zna jej tak dobrze jak ty!
  2. Zaangażuj rodzinę: Jeśli masz rodzeństwo, zapytaj, czy nie chcieliby wspólnie z Tobą przygotować niespodziankę dla mamy. W ten sposób będzie łatwiej wybrać idealny prezent, oraz powiększy się dostępny budżet.
  3. Zaplanuj to wcześniej: Jeśli planujesz niespodziankę, pamiętaj, by dobrze ją zaplanować. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli chcesz zaangażować większą liczbę ludzi w jej zrealizowanie.
  4. Jeśli wciąż szukasz inspiracji na idealny prezent dla Mamy koniecznie przeczytaj naszego bloga, na którym znajdziesz the super prezenty dla Mamy.

   Zobacz wszystkie prezenty dla Mamy >