Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Pierwsza Komunia Święta to szczególny moment każdego roku, podczas którego komunikujący się jest przez jeden dzień w centrum uwagi. Wymaga świętowania i jest fantastyczną okazją do podarowania prezentu. To dzień, który dziecko zapamięta na zawsze! Co podarować dziecku na Pierwszą Komunię Świętą? Mamy nadzieję, że poniższe pomysły na prezent zainspirują Cię do uczynienia Pierwszej Komunii Świętej niezapomnianym wydarzeniem.

Czym jest komunia?

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość w Kościele rzymskokatolickim dla dzieci w wieku około 6 lub 7 lat, które po raz pierwszy uczestniczą w celebracji Eucharystii. W szkole dzieci uczą się o Kościele, sakramentach, historii Jezusa i Eucharystii. Punktem kulminacyjnym tych lekcji jest Pierwsza Komunia Święta, uroczysta msza święta, podczas której pierwszokomunijni uczniowie zapalają swoją świecę komunijną, a następnie otrzymują swoją pierwszą hostię. Po uroczystości w kościele, goście są często zapraszani na przyjęcie komunijne, na które rodzina zbiera się w domu komunikującego lub w specjalnie udekorowanym miejscu.

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Komunikujący się decyduje się na podjęcie pierwszych kroków w kierunku wiary chrześcijańskiej, co wymaga świętowania. W dzisiejszych czasach zabawki są często wręczane jako prezenty, podczas gdy w przeszłości były to bardziej symboliczne prezenty, takie jak pierwsze Biblie, srebrne lub złote łańcuszki z krzyżami lub świecami. Oto nasze pomysły:

Księga gości - komunia

Księga gości - komunia

Naszyjnik sztabka

Naszyjnik sztabka

Świeca ze zdjęciem

Świeca ze zdjęciem

Słodycze Look-O-Look

Słodycze Look-O-Look

Wskazówka #1: Spersonalizowana księga gości

Spersonalizowana księga gości to wspaniały prezent! Wszyscy goście przyjęcia mogą wpisać specjalną wiadomość lub gratulacje dla osoby przyjmującej komunię, dzięki czemu księga gości będzie nie tylko wspaniałym prezentem, ale także wspaniałą pamiątką. Stworzenie spersonalizowanej księgi gości na komunię jest bardzo proste. Wystarczy dodać wybrane imię, zdjęcie i/lub tekst do jednego z naszych pięknych wzorów komunijnych, a my wydrukujemy księgę gości z wielką starannością i precyzją oraz w pełnym kolorze.

Wskazówka prezentowa nr 2: Spersonalizowana świeca komunijna

Jeśli chcesz, aby Twój prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej przetrwał długi czas, wybierz świecę komunijną. Ta spersonalizowana świeca może służyć jako prezent na przyjęciu, zostać zapalona podczas samej komunii lub zostać wykorzystana jako dekoracja. Świeca ma czas palenia nie krótszy niż 40 godzin, dzięki czemu osoba komunikująca się będzie mogła cieszyć się wyjątkowym prezentem przez długi czas. Wystarczy dodać wybrane zdjęcie i/lub imię, aby stworzyć prawdziwie osobisty prezent.

Wskazówka prezentowa nr 3: Spersonalizowany naszyjnik w kształcie serca

Biżuteria to klasyczny prezent komunijny. W przeszłości często oznaczało to złoty lub srebrny naszyjnik z zawieszką w kształcie krzyża Jezusa. Istnieją również inne opcje prezentów biżuteryjnych, które są nieco bardziej współczesne, takie jak wisiorek w kształcie serca z wygrawerowanym imieniem osoby komunikującej się lub wybranym tekstem. Tworzy to naprawdę wyjątkowy wisiorek i pamiątkę, którą można trzymać blisko serca.

Wskazówka prezentowa nr 4: Spersonalizowana skarbonka komunijna

Podobnie jak w przypadku urodzin, osoba komunikująca się może również otrzymać kartki okolicznościowe z osobistymi wiadomościami i gratulacjami. Odręcznie napisana kartka to klasyka, a jeśli osoba komunikująca się ma szczęście, wewnątrz kartki lub koperty mogą znajdować się pieniądze. Pieniądze mogą być dobrym prezentem, jeśli nie jesteś pewien, co chciałby otrzymać odbiorca. Jeśli zastanawiasz się nad takim prezentem, urozmaić go dodając pieniądze do spersonalizowanej skarbonki! Spersonalizowana skarbonka na komunię jest wykonana z wytrzymałej ceramiki z błyszczącym wykończeniem, dzięki czemu Twój osobisty projekt z imieniem i / lub zdjęciem osoby komunikującej się będzie idealnym wykończeniem.

Wskazówka prezentowa nr 5: Spersonalizowany słoik na słodycze

Komunia to powód do świętowania, które zawsze powinno obejmować smaczne smakołyki. Zaskocz przystępującego do komunii dużym, spersonalizowanym słojem na słodycze, wypełnionym najsmaczniejszymi łakociami. Mogą to być żelki, wszelkiego rodzaju lukrecje, gumy do żucia, gumy do wina lub smaczna mieszanka słodyczy owocowych. Słoik na słodycze może być spersonalizowany po obu stronach za pomocą naklejki z Twoim projektem. Dodaj wybrane zdjęcie i/lub imię, aby zaskoczyć obdarowaną osobę.

YourSurprise życzy każdemu komunikującemu wszystkiego najlepszego z okazji Pierwszej Komunii Świętej! Jeśli szukasz więcej prezentów komunijnych lub upominków na przyjęcie komunijne, sprawdź naszą ofertę "Przysługi komunijne strona.

Fajne prezenty dla chłopców

Fajne prezenty dla chłopców

Blog

Blog