• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót

Torby i inne

Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 63 Opinie
Monika
na 01-10-19

"Piękna kartka , super jakość :) "

10 z 10
Jacek
na 27-09-19

"Bardzo dobra obsługa i troska o klienta. Towar fajny i szybka wysyłka! "

10 z 10
Filip
na 24-09-19

"Ulepszyć zamawianie przez smartfon oraz dać więcej możliwości podglądu "

10 z 10

Torby

Życie jest o wiele łatwiejsze dzięki odpowiedniej torbie! Przynieś torebkę, klucze, zadanie domowe lub laptopa bezpiecznie z indywidualną torbą! Przestań szukać idealnej torby i zaprojektuj się samemu! Bardzo łatwe jest dodanie najlepszego zdjęcia i tekstu do projektu. Czy potrzebujesz toreb do drużyny sportowej? Mieć logo lub nazwę klubu lub zdjęcie grupowe wydrukowane na torbach na siłownię lub plecaki! W YourSurprise znajdziesz wiele różnych toreb i więcej!

Spersonalizowana torba szkolna

Zmiana klasy w szkole jest zawsze ekscytująca. Trochę uwagi poświęca się każdemu szczegółowi, ponieważ pierwszy dzień musi być idealny! Z osobistą torbą szkolną jesteś ustawiony na rok! Jesteś jedyną osobą, która wie, jak wygląda idealna torba! Zaprojektuj to sam, szybki i łatwy, z własnym zdjęciem i tekstem. To nie tylko wygląda super cool, ale ta spersonalizowana torba szkolna jest również bardzo praktyczne. Nie będziesz już tracić długopisu ani władcy, ponieważ torba ma zamykany zamek błyskawiczny, aby zamknąć dużą przegródkę. Dzięki regulowanemu paskowi na ramię możesz wygodnie pokazać nową torebkę szkolną.

Plecak

Potrzebujesz torby do szkoły, siłowni lub do podróży? Zrób plecak wyróżniający się własnym projektem! Z zabawnym stylem z edytora i Twoich zdjęć tworzysz unikalny plecak, który jest wielkim prezentem na wiele różnych okazji. Nie tylko ten plecak będzie najfajniejszy na bloku, ale także bardzo przydatny, ponieważ ma różne przedziały! Rzucaj w sprzęt sportowy i weź go na trening lub uzupełnij mapy drogowe i kurtkę, gdy idziesz na wędrówkę. Możesz też zdjąć cios w szkole z niesamowitym plecakiem!

Torby plażowe

Czy zawsze jesteś zaskoczony tym, ile rzeczy, które naprawdę przynoszą na plażę za każdym razem? Potrzebujesz ręcznika, kremu do opalania, butelki wody, książki / czasopisma, przekąsek, okularów przeciwsłonecznych i flipflopsów. Może przyniesiesz jeszcze więcej z tobą! Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest utrata czegokolwiek w piasku. Z chłodną plażową torbą będziesz zachowywał wszystkie swoje rzeczy bezpieczne iw tym samym miejscu. Kiedy jest zajęty na plaży, trudno znaleźć miejsce z powrotem po kąpieli. Zrób spersonalizowaną torbę na plaży. Wybierz swoje ulubione zdjęcie i dodaj go do słonecznego projektu w edytorze. Wszystko to, co musisz zrobić, to opalenizna.

Spersonalizowana tuleja laptopa

Pracuj z dala od domu lub biura, korzystając z spersonalizowanej tulei laptopa . Zaprojektuj laptop do rękawa z ulubionym zdjęciem. Nie ma znaczenia, jeśli zdecydujesz się na zdjęcie swojego partnera lub zdjęcie swojego kota, jeśli tylko okaże się to szczęśliwe! Dodaj kolorowy lub stylowy design i ustawisz! To idealny prezent dla ludzi w podróży. Dodaj logo lub slogan swojej firmy do laptopy, aby był doskonałym prezentem dla partnera biznesowego lub klienta!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z