• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Upominki ogłaszające płeć dziecka

Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 511 Opinie
Patrycja
na 18-10-21

"Świetna jakość zdjęć, bardzo dobre wykonanie, szybka dostawa "

10 z 10
Anita
na 18-10-21

"Wszystko - sposób zamawiania, płatność, informacje o dostawie - przebiegło REWELACYJNIE! Dziękuję! .."

10 z 10
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10

Upominki ogłaszające płeć dziecka

Coraz częściej widzimy, że młodzi rodzice chcą w oryginalny sposób ogłosić, jakiej płci jest ich dziecko; będzie to chłopiec czy dziewczynka? Również na Instagramie można zobaczyć znane osoby wymyślające najfajniejsze sposoby, aby powiedzieć swojej rodzinie, znajomym i obserwującym, jaka będzie płeć dziecka. Czy chcesz też w zabawny sposób oznajmić, czy oczekujesz chłopca, czy dziewczynki? Zrób to z tymi cukierkami ujawniającymi płeć.

Cukierki koloryzujące: niebieskie lub różowe

Dzięki kolorowym cukierkom wszyscy będą smacznie się zajadać słodkościami, a jednocześnie z zainteresowaniem sprawdzać swoje języki, które zabarwią się na odpowiedni wybrany przez Ciebie kolor. Ich język staje się różowy lub niebieski. Ponieważ nie mogą tego zobaczyć na własne oczy (chyba że mają lustro), macie więc fajną okazję, pobawić się w zgadywanie. Cukierki są białe i wypełnione różowym lub niebieskim jadalnym płynem!

Spersonalizuj butelkę własnym zdjęciem

Możesz spersonalizować butelkę dla niemowląt zawierającą cukierki swoim zdjęciem i tekstem. W ten sposób masz oryginalny pojemnik ze słodyczami.

Pozwól wszystkim zgadywać, jaka będzie płeć dziecka

Najlepiej jest oczywiście zapytać bliskich z wyprzedzeniem, jaki mają typ. Podczas ujawniania płci można podzielić ich na grupę „chłopca” i grupę „dziewczynę” i jednocześnie dawać im smakołyki!

Ujawnianie płci na żywo na Instagramie

Chcesz, aby Twoi obserwatorzy na Instagramie poznali płeć dziecka? Spraw, aby było to prawdziwe wyzwanie językowe, w którym jesz swoje cukierki na żywo. W międzyczasie obserwatorzy mogą głosować w ankiecie, wybierając płeć, a kiedy skończą głosować, pokaż język!

Dekoracja ujawniająca płeć

Oczywiście podczas imprezy ujawniającej płeć chcesz ozdobić swój dom różowymi i niebieskimi serpentynami. Jeśli chcesz to wszystko osiągnąć, zaprojektuj własny obrus. Możesz także położyć na stole pyszne różowe i niebieskie serduszka z cukru, aby wprawić bliskich w nastrój!