• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Najlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniem
Najlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniemNajlepsi przyjaciele z imieniem

Najlepsi przyjaciele z imieniem

129 zł
Zamówienie firmowe
  • Super miękka i przytulna
  • Piękne grawerowanie w pięknych czcionkach
  • Z tajną komorą w stopach!
  • Spełnia znak bezpieczeństwa zabawek
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
icon
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o najlepszych przyjaciołach:
Materiał: poliester
Pomiary: ± 30 x 30 x 23 cm (hxbxd)
Pomiary odłączane nóżki: 10 x 9 cm (hxb)
Instrukcje dotyczące prania: pranie ręczne i nie nadaje się do suszarki
Dodatkowo: oba imiona będą wyszywane na stopach w tym samym rozmiarze. Rozmiar, który będzie używany, to rozmiar najdłuższego imienia.

Niespodzianka najlepszego przyjaciela z tym super cute przyjaźni nosić z wyszytym imieniem!

Czy chcesz, aby twój najlepszy przyjaciel wiedział, ile on ci oznacza? Wtedy najlepsi przyjaciele są oryginalnym prezentem, którego szukasz! Najlepsze jest to, że można dostać zarówno swoje imiona haftowane na małych nóżkach. To niepowtarzalne i osobiste niedźwiedzie to najlepszy prezent na zaskoczenie przyjaciela. I to nie tylko, że jest to również świetna pamiątka Twojej przyjaźni na przyszłość! Niedźwiedź urodzinowy jest wykonany z poliestru i ma odłączalne nóżki, które umożliwiają ukrycie małego prezentu dla Twojego przyjaciela w stopach. Niedźwiedź ma wysokość 30 cm, gdy siedzi. Jeśli nie możesz oddać swojego najlepszego przyjaciela, możesz wysłać osobiste niedźwiedzie bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki słodkiej małej wiadomości na bezpłatnej dodatkowej prezentacji twój prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty. Niech twój najlepszy przyjaciel wie, jak bardzo go troszczysz!

Błyskawiczna wycena - Najlepsi przyjaciele z imieniem ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z