• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki
Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki Komunijna Puszka na pamiątki

Komunijna Puszka na pamiątki

69 zł
Zamówienie firmowe
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o pamięci o komunii:
Kształt: prostokąt
Materiał: cyna
Wymiary: 20 x 12,5 x 5 cm
Waga: 180 gramów
Personalizacja: zdjęcie i / lub tekst na aluminiowej płycie fotograficznej na pokrywie
Dodatkowe: zalecane jest mycie rąk

Chroń swoje najcenniejsze wspomnienia z komunii w osobistej puszce!

Pierwsza święta komunia jest ważnym dniem w życiu dziecka, które zasługuje na szczególny dar. Ta piękna pamięć o komunii jest bardzo wszechstronnym darem. Mogłeś na przykład napełnić je najlepszymi życzeniami dla komunikatora, słodyczy lub innych małych prezentów. To nie wszystko! Możesz najpierw spersonalizować pierwszą pamięć komunii z fotografią i / lub nazwą odbiorcy. W ten sposób można spersonalizować prezent komunii. Szczególną niespodzianką, która będzie trwałym pamiątkiem na specjalny dzień.

Wybierz jedną ze specjalnych wzorów pierwszej komunii i spraw, aby były jeszcze piękniejsze, dodając zdjęcie i / lub imię. Twoje małe dzieło sztuki zostanie następnie starannie wydrukowane na pokrywie pamięci o komunii w pełnej jakości. Pudełko komunii jest również świetną rzeczą do podjęcia podczas imprezy. To idealne miejsce dla komunikatora, aby umieścić wszystkie małe koperty za pieniądze otrzymane jako prezenty. Idealny pierwszy dar komunii. Utwórz swoje własne od razu!

Błyskawiczna wycena - Komunijna Puszka na pamiątki ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?