• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Pudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokąt
Pudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokątPudełko na prezent - prostokąt

Puszka na prezent ze zdjęciem

69 zł
Zamówienie firmowe
Kształt
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o darze:
Kształt: prostokąt
Materiał: cyna
Wymiary: 20 x 12,5 x 5 cm
Waga: 180 gramów
Personalizacja: zdjęcie i / lub tekst na aluminiowej płycie fotograficznej na pokrywie
Dodatkowe: zalecane jest mycie rąk

Niepowtarzalna torebka z własnym wzorem jest idealnym prezentem na każdą okazję!

Zaskocz swoją kochankę, matkę lub przyjaciół z pudełkiem wypełnionym miłością! Zawsze będziesz posiadał niepowtarzalny i osobisty prezent, ponieważ możesz spersonalizować pokrywkę tego uroczego prezentu, tak jak chcesz. Możesz wypełnić pudełko z prezentami np .: słodkie notatki, ciasteczka, zdjęcia i inne małe prezenty. Ale ze zdjęciem i tekstem na wieczku, twoja prezentowa puszka już sama jest już prawdziwym wizażystą!

Personalizowanie pokrywy tego chłodnego prezentu jest bardzo łatwe dzięki niewielkiej pomocy naszego przyjaznego dla użytkownika edytora zdjęć. Najpierw wybierz jeden z różnych radosnych projektów, a następnie możesz dodać obraz i / lub tekst, który chcesz umieścić na ilustracji. Następnie upewnimy się, że Twoje dzieło zostanie wydrukowane na wieczku z największą starannością i miłością. Ponieważ możesz wypełnić puszkę, upominek z prezentów jest idealnym prezentem na każdą okazję. Każdy chciałby dostać małe pudełko z miłością!

Błyskawiczna wycena - Puszka na prezent ze zdjęciem ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?