• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Wszystkie grawerowane prezenty
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 511 Opinie
Patrycja
na 18-10-21

"Świetna jakość zdjęć, bardzo dobre wykonanie, szybka dostawa "

10 z 10
Anita
na 18-10-21

"Wszystko - sposób zamawiania, płatność, informacje o dostawie - przebiegło REWELACYJNIE! Dziękuję! .."

10 z 10
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10

Grawerowane szklanki

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, może warto wybrać grawerowaną szklankę? W YourSurprise możesz wygrawerować jeden z naszych wzorów i wybrany przez siebie tekst na kieliszkach do wina, kieliszkach do szampana, szklankach do herbaty, kieliszkach do whisky, kuflach do piwa, kieliszkach do wody... Możliwości są prawie nieograniczone!
Wykonujemy Twój projekt laserem na powierzchni szkła, stosując najnowsze techniki, dzięki czemu naczynia można myć w zmywarce. Grawerunek nie zużywa się, co oznacza, że pozostanie piękny nawet przy częstym używaniu. Możesz wybierać spośród szklanek z takimi grawerunkami jak Happy Birthday, Cheers, Thank you, Many Thanks, Mr & Mrs, Looking Good i wiele więcej!

Kieliszki do wina

Kieliszek do wina z wygrawerowanym imieniem to doskonały prezent dla mamy, taty, wujka, cioci lub przyjaciela, który lubi wypić lampkę dobrego wina. Możesz wybrać grawerowany napis, aby obdarowana osoba myślała o tobie za każdym razem, gdy napełnia kieliszek. Możemy wygrawerować Twój dowolny projekt na białych lub czerwonych kieliszkach do wina, nawet przy zamówieniu 1 sztuki. Zamów tyle, ile chcesz!

Szklanki do piwa i kufle do piwa

Możesz wygrawerować szklankę dla kogoś, kto lubi dobre zimne piwo. Oferujemy pokale, szklanki do białego piwa, a nawet kufle do piwa.

Szklanka do ginu z tonikiem

Znasz kogoś, kto uwielbia gin z tonikiem? Zaskocz tę osobę, dając jej w prezencie szklankę na gin z tonikiem z jego/jej własnym imieniem. Ta szklanka jest wysokiej jakości i posiada idealnie klasyczny kształt szklanki do ginu z tonikiem!

Kieliszki

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto zazwyczaj nie odmawia wypicia kilku kieliszków, to nasze grawerowane kieliszki stanowią doskonałe rozwiązanie.

Kieliszek do whisky

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę osobie, która pije whisky, to nie ulega wątpliwości, że drink będzie jeszcze lepiej smakować w kieliszku z jego/jej własnym imieniem.

Kieliszki do szampana

Jeśli jest jakiś powód do świętowania, to najlepiej zrobić to z szampanem! Fantastycznym dodatkiem byłyby wygrawerowane szampanówki z wybranym imieniem (imionami).

Szklanki do drinków i szklanki do wody

Nie wszyscy piją alkohol, więc bez obaw, przygotowaliśmy również dla ciebie szklanki do drinków i szklanki na wodę.

Jak grawerujemy szklanki?

Grawerujemy nasze szklanki przy użyciu najnowszych technik, co pozwala nam grawerować wiele rodzajów szklanych naczyń do picia. Robimy to za pomocą lasera, który graweruje twój projekt na powierzchni szkła. Oznacza to, że wygrawerowane naczynie można myć w zmywarce i nie ulega ono blaknięciu. Możesz w mgnieniu oka wybrać jeden z naszych projektów lub wpisać dowolny tekst w Edytorze. Wszystkie nasze szklanki są grawerowane w naszej pracowni i umieszczane w specjalnych opakowaniach do wysyłki w celu ich ochrony.