• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Deska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - L
Deska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - LDeska do krojenia z grawerem - L

Deska do krojenia

99 zł
Zamówienie firmowe
Rozmiar
  • Nazwa i wiadomość uwieczniona w pięknym grawerowaniu
  • Z najsłodszymi bożkami dla dzieci
  • Dostępny w wielu formatach i wzorach
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o chlebie:
Materiał: drewno bukowe
Wymiary: 34 x 24 cm
Personalizacja: grawerowanie tekstowe
Kolor grawerowania: drewno

Dodatkowy:
- nie nadaje się do zmywarki! - drewno jest produktem naturalnym, więc twój prezent może być trochę inny niż zdjęcia w serwisie.

Ze względów technicznych nie jest możliwe przetwarzanie znaków cyrylicy, arabii lub znaków specjalnych.

Grawerowany drewniany chleb z nazwą jest najlepszym prezentem!

Co jest bardziej zabawne niż jedzenie twojej kanapki z własnego chleba? Pobierz drewnianą deskę chlebową wygrawerowaną nazwą lub tekstem. Możesz obrócić każdy posiłek na imprezę z tą deską chlebową wykonaną z litego drewna bukowego! Poza tekstem osobistym możesz dodać zabawny styl, aby zakończyć grawerowanie. Ta niestandardowa deska do chleba jest nie tylko super praktyczna, ale także najfajniejsza forma służąca Twoim ulubionym ukąszeniom, gdy masz przyjaciół lub rodziny na obiad lub kolację!

Drewniane płyty chlebowe są dostępne w trzech rozmiarach. Tekst zostanie wygrawerowany w płycie chlebowej z największą starannością i precyzją. Ze względu na solidne drewno bukowe z certyfikatem FSC, chleb jest wyjątkowo wysokiej jakości. Certyfikat FSC oznacza, że ​​drewno zostało zebrane w sposób trwały. Ziarna i kolor drewna mogą się różnić ze względu na naturalny materiał. To sprawia, że ​​chleb jest naprawdę wyjątkowy.

Błyskawiczna wycena - Deska do krojenia ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?