• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Ollimania
Spersonalizowane notatniki
Ollimania - walizka podróżna Princess
Butelka wody Olli
Olli - kubek z imieniem
Olli miękka zabawka z pluszowym turdą
Obudowy na telefon - Ollimania
Talerzyk z Ollim
Obudowy na telefon
Kubek z imieniem - Myszka Sugar
Talerzyk ze Słodką Myszką
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 87 Opinie
Magdalena
na 09-01-20

"Jestem zadowolona z usługi. Brakowało mi tylko możliwości podglądu gotowego projektu (już z napisami.."

9 z 10
Malgorzata
na 02-01-20

"Witam, jednoznaczna ocena 10 !!! Jestem bardzo zadowolona !!! Dziękuję serdecznie prezebt byl idealny.."

10 z 10
Karolina
na 01-01-20

"Koszt przesyłki zbyt drogi, poza tym wszystko Ok. "

9 z 10

Ollimania

Ollimania Czy ty jesteś kimś znanym wielkim fanem Ollimania? Daj sobie lub im zabawny prezent Ollimania! Nie tylko dzieci są fanami odwagi słonia Olli. Ollimania jest dla wszystkich grup wiekowych! Olli i jego przyjaciele lubią się przygody i na YourSurprise znajdziesz doskonałe prezenty Ollimania przynieść własne przygody. Wszystkie prezenty można indywidualnie spersonalizować własnym nazwiskiem lub tekstem. Zabawne i słodkie upominki Ollimania są idealne na urodziny lub wkrótce wkrótce .

Książki Olli

Przeczytaj o szalonych przygodach Olli i jego przyjaciół w książkach Ollimania. Zaskocz twój tatę specjalną książką My Big Hero. Ta książka Olli jest wypełniona zabawnymi cytatami i zabawnymi ilustracjami. Zrób tę książkę wyłącznie dla taty, dodając zdjęcie taty i jego imienia. Nazwę dziecka można również dodać do książki. Ten wyjątkowy prezent jest idealny na urodziny taty lub dzień ojca. Najmniejsza i najbardziej słodka postać rodziny ollimania ma również swoją własną książkę. Kocha miłe rzeczy i zapakowane prezenty. Ta książka może być spersonalizowana także nazwą, aby uczynić ją specjalnym prezentem.

Olli w domu

Ollimania ma zabawną i kolorową kolekcję produktów do użytku w domu. Obudź się rano i pospiesz się miękką zabawką Olli Elephant . Gdy już będziesz gotów wyleźć z łóżka, złóż kubek Olli z Twoim imieniem na kawę / mleko / herbatę. Zabawne projekty pomogą Ci rozpocząć swój poranek z uśmiechem. Przełącz śniadanie na małej imprezie z płytami Olli . Wybierz jeden z szalonych i kolorowych wzorów w edytorze, aby zakończyć zabawę płytą i być łatwe. Sugar Mousey ma też własną kolekcję talerzy, aby czyjąś poranek była trochę słodsza i dużo bardziej różowa.

Podróży Olli

Upewnij się, że pijesz wystarczającą ilość wody, gdy jesteś w podróży. Nie chcesz, aby plastikowe butelki do wody eksplodowały w torebce, więc jesteś inteligentny i weź ze sobą butelkę wody Olli, aby zachować uwodnienie. Bądź w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, podczas gdy Twój telefon jest chroniony przez super przypadek telefonu Ollimania ! Skrzynki telefoniczne są dostępne w różnych kolorowych wzorach. Wszyscy staną się szczęśliwymi podróżnikami z niewielką pomocą Olli!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z