• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Zamów teraz, by otrzymać swój prezent przed Świętami!
Zamów teraz, by otrzymać swój prezent przed Świętami!
miffy
miffy - sztućce dla dzieci
Miffy - fartuch dziecięcy
Obudowa na telefon z Miffy
miffy - torba na zakupy - biała
Miffy - fartuch kuchenny
miffy - deska do krojenia
Deska do krojenia - Miffy
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 71 Opinie
Marta
na 13-12-19

"Wysyłka wręcz ekspresowa. Tak bardzo szybka,że jeśli zauważy się coś do zmiany to nie ma na to czasu.."

9 z 10
Anastazja
na 11-12-19

"Szybka dostawa. Super wykonanie. Jestem bardzo zadowolona! "

10 z 10
Ewa
na 07-12-19

"Wszystko OK "

10 z 10

miffy

Odkąd "urodzenie" miffy w 1955 roku królik ukradł nasze serca. miffy cieszy się światową sławą. Wielu z nas zaczęło czytać o przygodach miffy i jej przyjaciół. Piękna prostota ilustracji i słodka i niewinna osobowość królika sprawiają, że wygrywasz kombinację. Bo kto nie kocha miffy? Z tego powodu miffy tematyczne prezenty są popularne w każdym wieku! Personalizuj swój prezent miffy z łatwością dzięki nazwie lub zdjęciu, aby uczynić go zabawnym i osobistym prezentem.

książka miffy

Kto nie pamięta historii snem z miffy jako głównego bohatera? Szalenie popularne książki miffy są ulubionymi dla wielu dzieci na całym świecie. Znaleźliśmy sposób, aby książki miffy jeszcze bardziej niesamowite! miffy rzuca partię i jesteś zaproszony. Czy Twoje dziecko stanie się prawdziwym bohaterem w książce miffy! Nazwa twojego dzieciaka zostanie wymieniona w całej książce. Przygotuj się, aby przeczytać tę książkę wiele razy jako historię snem! Jest to również doskonała książka, która pozwala im motywować, gdy zaczynają czytać.

miffy bag

Czy ty lub Twoi dzieciacy wielcy fani miffy? Przynieś z Tobą i twoją rodzinę wszędzie! Miffy torby na zakupy sprawiają, że wycieczki do sklepu spożywczego super zabawa. Czy Twoje imię zostało wydrukowane na torbie lub wybierz swoje ulubione zdjęcie, aby dodać do specjalnego projektu miffy. Te miffy torebki są nie tylko świetne jako torba na zakupy, ale także zrobić idealny torba na sleepover, przedszkola i szkoły. Daj tej pięknej miffy torby jako prezent dla dziecka lub przyjaciela na urodziny, baby shower lub jako prezent z powrotem do szkoły.

przypadek telefonu miffy

Czy szukasz niepowtarzalnego i osobistego prezentu miffy? Dać fanowi miffy oryginalny przypadek telefonu miffy ! Ten prezent pozwoli upewnić się, że Twój telefon jest zawsze bezpieczny i wygląda jednocześnie bardzo ładnie. Walizki do telefonów miffy są dostępne dla różnych modeli telefonów i różnych wzorów. Skrzynki telefoniczne są dostępne w stylowych białych lub czarnych, ale również w kolorach podpisu miffy. Dodaj swoje imię i nazwisko do projektu, aby uczynić go osobistym prezentem. Każdy miffy fan pokaże ten wyjątkowy przypadek telefonu dowolną szansę!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z