• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Szybki obrót!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybki obrót!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość niczym nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na Darmowym bileciku możesz wpisać osobistą wiadomość.
Wszystkie Puzzle :
Co mówią nasi klienci
9.7
Zobacz wszystko 391 Opinie
Weronika
na 11-01-21

"Zakupiony produkt jest identyczny z opisem, jakoś skóry bardzo dobra a przesyłka dotarła szybko i sprawnie.."

10 z 10
Magdalena
na 11-01-21

"Sprawna wysyłka, świetna jakość produktu jak i wykonanie! "

10 z 10
Zibi
na 11-01-21

"Wszystko szybko i profesjonalnie. Dziękuję. "

10 z 10

Spersonalizowane puzzle ze zdjęciem

Sam lubisz układać puzzle, lub znasz kogoś, kto to lubi? Zamów spersonalizowane puzzle ze zdjęciem lub kolażem wybranych przez siebie zdjęć! Można samemu zrobić sobie przyjemność, zamawiając je dla siebie, ale będzie to również doskonały prezent dla kogoś. YourSurprise oferuje puzzle składające się z 30, 96, 250, 500 i 1000 elementów.

Puzzle z własnym zdjęciem

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla przyjaciela, mamy, żony lub nawet siebie, to nie szukaj dalej i zamów spersonalizowane puzzle ze zdjęciami i/lub wybranym przez siebie tekstem. Dostępnych jest kilka różnych foto puzzli, każde z inną liczbą elementów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ten wyjątkowy prezent jest świetny na każdą okazję. W mgnieniu oka stwórz własny projekt w edytorze, a YourSurprise wykona puzzle z wielką starannością i precyzją, aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny.

Ile elementów?

Czy wiesz, że puzzle z 1000 elementów są odpowiednie dla dzieci w wieku 12 lat i starszych? Z pewnością to je zajmie przez pewien czas! Jeśli chcesz, aby puzzle były nieco trudniejsze do ułożenia, wybierz zdjęcie z dużą ilością powtarzających się kolorów lub wzorów.

Jakie są poziomy trudności puzzli?

Bez wątpienia 23-elementowe puzzle układa się stosunkowo szybko. Im więcej elementów, tym trudniej jest ułożyć puzzle, prawda? Cóż, i tak i nie.
Puzzle 500 elementów z trudnym zdjęciem mogą być trudniejsze do ułożenia niż puzzle 1000 elementów z prostszym zdjęciem. Stopień trudności naprawdę nie zależy wyłącznie od liczby sztuk, ale także od wybranego obrazu.

Ile czasu zajmuje ułożenie puzzli 1000 elementów?

Trudno powiedzieć, ile czasu zajmie ułożenie puzzli 1000 elementów. Grupa 4 osób rywalizujących w konkursie w 2017 roku pobiła rekord, układając takie puzzle w zaledwie 1 godzinę, 29 minut i 30 sekund!

Techniki układania puzzli

Jaki jest najlepszy sposób układania puzzli? Ułożyć najpierw krawędzie czy posortować elementy według koloru? Może łatwiej byłoby najpierw ułożyć krawędzie, ale eksperci twierdzą, że lepiej najpierw posortować elementy według koloru. Pozwala to na upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu, ponieważ sortując, stopniowo znajdujesz krawędzie.