• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Dekoracje ścienne
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
Wszystkie Dekoracje ścienne :
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 88 Opinie
Magdalena
na 17-01-20

"Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta, firma godna polecenia. Zlecenie zostało wykonane w 100%. .."

10 z 10
Magdalena
na 09-01-20

"Jestem zadowolona z usługi. Brakowało mi tylko możliwości podglądu gotowego projektu (już z napisami.."

9 z 10
Malgorzata
na 02-01-20

"Witam, jednoznaczna ocena 10 !!! Jestem bardzo zadowolona !!! Dziękuję serdecznie prezebt byl idealny.."

10 z 10

Dekoracje ścienne

Istnieje wiele sposobów, aby Twój dom poczuł się jak dom. Sposób, w jaki zdobisz to, czyni dużą różnicę. Z tak wiele opcji zdobienia jest jeszcze trudniej znaleźć coś, co lubisz. W YourSurprise możesz zrobić każdy kawałek dekoracji ścian unikalny, ponieważ jesteś tym, który ją projektuje! Użyj edytora, aby spersonalizować każdy element ulubionymi zdjęciami. Dodaj słodką małą wiadomość i masz doskonały prezent na nowo !

Zdjęcie na płótnie

Prawdziwe oko przyciągające sztukę to sztuka, którą sobie wyobrażasz! Piękne fotografie z rodziny, krajobrazu lub zwierzaka stają się łapaczem oka w pomieszczeniu, gdy drukujesz je w dużym rozmiarze. To łatwy i przyjemny sposób, aby dodać życie do pokoju i wypełnić nagie ściany. Zdjęcie na płótnie jest idealnym prezentem na przykład w domu, weselu lub urodzin. Nie tylko możesz wydrukować swoje ulubione zdjęcie na płótnie, ale także na aluminium, drewno lub plakat. Innym unikalnym sposobem dekorowania jest używanie zdjęć na bardziej niezwykłych przedmiotach, takich jak zegar, lustro lub kapelusz .

Kluczowa stojak

Nie możesz odnaleźć twoich kluczyków samochodowych rano każdego ranka do pracy? Rozwiązanie jest proste! Dodaj klucze do swojego domu i nigdy więcej nie znajdziesz kolejnego szaleńczego wyszukiwania kluczy! Zawieszaj go na korytarzu lub obok szafy, aby zawsze wychodzić z domu po wejściu do domu. Zaprojektuj szafkę z kluczem do zabawy, fotografie i tekst. Ta zindywidualizowana szafka na klucze to idealny prezent na przyjęcie weselne lub wesele!

Płytki obrazowe

Jeśli masz wiele zdjęć, które zasługują na szczególne miejsce w Twoim domu, wybierz zdjęcia ! Zamiast jednego dużego obrazu możesz stworzyć efekt zabawy z kilkoma płytkami razem. Możesz zmieniać zdjęcia i tekst, aby nadać mu figlarny wygląd. Z wieloma wzorami do wyboru w edytorze zawsze znajdziesz coś, co pasuje do Twojego domu. Płytki obrazowe są autentycznym prezentem na każdą okazję! Płytki są nie tylko niesamowite do dekoracji, ale również świetny prezent dla firm po dodaniu logo Twojej firmy.
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z