Czekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciem
Czekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciemCzekoladki ze zdjęciem
Widok 360 °

Czekoladki z fotografią

84,99 zł
Zlecenie biznesowe
Dostawa w Dzień Matki
Kształt
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o czekoladkach:
Smak: Mleczny
Nadzienie: Karmel
Rozmiar: Ø 30 mm
Uwaga: każdy smak jest pokryty cienką warstwą czekolady białej!

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut, znana jest ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Czekolada jest przydatna do spożycia przez rok, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata.

Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat czekolady.

Zaskakująca bombonierka ze zdjęciem lub tekstem!

Lubisz rozpieszczać swoich najbliższych? Bombonierka z luksusowymi belgijskimi czekoladkami na pewno będzie trafionym prezentem - w końcu każdy kocha czekoladę! My poszliśmy o krok dalej, zamieniając zwykłe pudełko czekoladek w wyjątkowy podarunek. W kilku prostych krokach możesz umieścić na nich swoje zdjęcie lub tekst o wyjątkowym znaczeniu! Projekt zostanie wydrukowany jadalnym barwnikiem w wysokiej jakości. Wierzchnia warstwa czekolady zawsze pokryta jest czekoladą mleczną. Zaskocz swoich najbliższych osobistym prezentym, który nie tylko smakuje wyśmienicie, ale zarazem ma unikatową i gadżeciastką formę!

Błyskawiczna wycena na a Czekoladki z fotografią ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?