Czekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągły
Czekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągłyCzekolady - okrągły
Widok 360 °

Czekolady z fotografią

84,99 zł
Zlecenie biznesowe
Dostawa w dzień Matki
Kształt
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o bonbonsach:
Czekoladowy smak: biały
Napełnianie: Karmel
Rozmiar: Ø 30 mm
Kakao w procentach: 28%
Składniki: cukier, masło kakaowe [5], mleko w proszku pełnym, masa kakaowa [5], emulgator: lecytyna sojowa, wanilia, aromat [5], program partnerstwa na rzecz jakości

Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Nasza czekolada jest wykonana z tradycyjnej belgijskiej czekolady Callebaut, znanej ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Nasza czekolada jest świeża i wysłana tego samego dnia. Czekolada trwa 10-12 tygodni, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Ta czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata. Teraz możesz uczciwie cieszyć się najsmaczniejszą czekoladą!

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat czekolady.

Daj pyszne tradycyjne belgijskie czekoladki ze zdjęciem w prezencie!

Jedzenie jest droga do każdego serca! Dlatego nie ma lepszej niespodzianki niż te specjalne czekoladki. Możesz otrzymywać czekoladki wydrukowane zdjęciem, logo, ilustracją lub tekstem. W ten sposób możesz zaskoczyć gościom twojej imprezy, ślubu lub gospodyni domowej z ukąszeniem. Ale zdjęcie czekoladek jest także oryginalnym prezentem na urodziny lub gdy ktoś ukończy High School. Idealny prezent na każdą okazję, bo kto nie kocha czekolady?

Foto czekoladki wykonane są z tradycyjnej belgijskiej czekolady przez mistrza czekolady Callebaut z oznaczeniem jakości QPP. W ten sposób nie tylko dajesz pudełko czekoladek, ale 15 luksusowych czekoladek z pysznym napełnianiem, które możesz bez problemu obchodzić. Twoje zdjęcie jest drukowane na czekoladzie z jadalnym nadrukiem w pełnym kolorze. Górna warstwa foto czekoladek jest wykonana z białej czekolady, która nie tylko sprawia, że ​​Twoje zdjęcie wygląda jeszcze lepiej, ale także smakuje niesamowicie. Zrób teraz własne okrągłe czekoladki, yum!

Czy szukasz smacznego prezentu dla relacji biznesowych? Sprawdź nasze specjalne czekoladki z logo lub skontaktuj się z słodkimi zębami w naszym dziale biznesu w celu osobistej oferty.

Błyskawiczna wycena na a Czekolady z fotografią ?

Chcesz zamówić większą ilość tego prezentu? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastowy wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

61 678 10 65 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są wysyłane i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Aby spersonalizować od 1 sztuki

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?