Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zaprojektuj maseczkę

Maseczka jest wymagana? Jeśli tak zrób to po swojemu!

Maseczki czasem są wymagane, czasem nie. Często sami już nie wiemy kiedy je założyć, a kiedy sobie odpuścić. Jedno jest pewne, przezorny zawsze zabezpieczony, prawda? Przed pandemią maseczki były nam całkiem obce. W dużych miastach częściej pojawiały się w użyciu jako forma ochrony przed smogiem. Teraz, mimo tak często zmieniających się przepisów wydaje się prawie pewne, że zagoszczą one w codziennym użytku na dłużej. Zdania na ich temat są podzielone, ale czy nie warto choćby spróbować ochronić siebie i swoich najbliższych choćby w minimalnym stopniu? Czasem ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale czemu by nie nadać maseczce fajnego wyglądu by móc czerpać z niej dodatkową, pozytywną energię?

Rozporządzenia w sprawie maseczek

Po okresie obowiązkowego ich noszenia, w końcu nadszedł czas kiedy znów możemy odetchnąć pełną piersią. Nie oznacza to jednak, że wszędzie obejdziemy się bez maseczki. Gdy nie możemy zachować należytej odległości 2m w trakcie zgromadzeń wciąż powinniśmy je zakładać. Są one obowiązkowe w zamkniętej przestrzeni publicznej jak sklepy, kina, teatry lub podczas korzystania z usług kontaktu bezpośredniego.

Pamiętaj, że w razie ponownego wzrostu zachorowań rozporządzenia mogą się zmienić, i wszystkie obostrzenia mogą powrócić. Warto śledzić te informacje na bieżąco.

Najpiękniejszy wzór zaprojektujesz sam!

YourSurprise daje Ci możliwość zaprojektowania własnej maseczki już od 1 sztuki. Wybierz zdjęcie, grafikę lub/i tekst oraz skorzystaj z dostępnych w edytorze wzorów. Prowadzisz małą firmę, i zamawianie hurtem nie jest dla Ciebie, a mimo to chciałbyś umieścić na maseczce swoje logo? Z nami to możliwe! Indywidualnie zaprojektowana maseczka dostępna jest bez ilości minimalnej zamówienia. .

Do każdego wzoru możesz dodać imię lub tekst, w edytorze znajdzie też grafiki z miejscem na zdjęcie lub logo. Dostępne grafiki:

  • usta z językiem
  • zęby potwora
  • ręce na ustach
  • usta z wąsami i nosem
  • nosek psa
  • nosek świnki
  • paszcza tygrysa
  • pączek
  • zasunięty zamekChcesz zobaczyć więcej, oto kilka przykładów:

Spersonalizuj maseczkę!

Chcesz zaprojektować maseczkę dla siebie lub swoich bliskich? Maseczki dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu będą pasowały na każdego. Skorzystaj z naszego edytora by stworzyć unikatowy projekt. Oczywiście możesz też nadrukować zdjęcie, nikt już nie pomyli Cię z sąsiadem, obcy ludzie nie będą witać się na ulicy i na pewno wyróżnisz się z tłumu:

maseczka ze zdjęciem

Chcesz umieścić na maseczce jedynie tekst? To też jest możliwe w naszym edytorze!