Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Cadeaus voor de eerste Vaderdag

Zaprojektuj najpiękniejszy prezent na Pierwszy Dzień Taty!

Przeżywając to święto po raz pierwszy każdemu tacie towarzyszą ogromne emocje. Stworzenie unikatowego prezentu, który nie będzie tylko upominkiem, ale wspaniałą pamiątką na wiele lat to nie lada wyzwanie. Z chęcią Ci w tym pomożemy!

Vaderdag rompertje en slabbetje

Personalizowane body lub śliniaczek

Kiedy nasz maluch nie może jeszcze sam wyrazić tego, co już pomału kształtuje się w jego serduszku warto mu w tym pomóc! Umieszczając dowolny tekst na bodach niemowlęcych lub śliniaczku z pewnością zaskoczysz świeżo upieczonego tatę. Na pewno macie już własne powiedzenia, i określenia na wasz mały skarb, które nie do końca są jasne dla nikogo innego, prawda? I o to właśnie chodzi. To Twój wkład w stworzenie projektu, możliwość zadbania o każdy szczegół personalizacji oraz miłość jaką w to wkładasz zamieni go w prawdziwe cudo! Chcesz więcej? Dlaczego by nie zaprojektować również koszulki dla taty tworząc unikatowy zestaw. Teraz każdy tata, wystrojony w taki unikat do kompletu z maluchem z prawdziwą dumą będzie mógł pchać wózek na każdym spacerku. Jedno jest pewne - takiego zestawu nie będzie miał nikt!

Zobacz wszystkie śliniaczki
Zobacz wszystkie body niemowlęce


Personalizowana książka dla Taty

Książki "Kochany Tatusiu" lub "Mój bohater Tata"

Czytanie książek kształtuje umysł i rozwija wyobraźnię. Czy jest piękniejsza tradycja niż wspólne czytanie na dobranoc? Rytuał taki dodatkowo stwarza wyjątkową więź. Dlaczego by nie zacząć już od najmłodszych lat? Oczywiście, na początku dla malucha najważniejsze są same obrazki i kolorowe grafiki, z czasem jednak zainteresowanie samą książką rośnie. Warto rozwijać takie hobby od małego. Zastanawiasz się pewnie czy książka może być dobrym rezenrem dla Taty? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy jest o nim! W naszej ofercie znajdziesz zabawną książkę ze słoniem Ollim, która w humorystyczny sposób opowie dlaczego to właśnie tata jest bihateram dla dziecka. Imię taty jest wielokrotnie powtarzane zarówno w treści książki jak i na okładce. Druga pozycja - bogato ilustrowana książka "Kochany Tatusiu" zabierze nas w bajkowy świat taty i dzieci pokazując czego się nawzajem od siebie uczą. W tej książce możesz umieścić aż do 4 iniom dzieci!

Zobacz książkę "Kochany Tatusiu"
Zobacz książkę "Mój bohater Tata"" van Olli


Drewniana kartka

Drewniana Kartka

Z uśmiechem wspominasz miniony czas patrząc na fotografie? To niesamowite jak dni szybko mijają, a maluch rośnie i rośnie! Warto by uwiecznić kilka ulubionych ujęć w fajnej, gadżeciarskiej formie, prawda? Teraz masz możliwość wydrukowania ich na drewnianej kartce. Poręczny stojaczek sprawi, ze będzie to świetna ozdoba każdego wnętrza. W edytorze znajdziesz najpiękniejsze wzory, dedykowane specjalnie na tą okazję. Czy to nie jest super pomysł na ozdoba biurka w pracy każdego dumnego tatusia?

Zaprojektuj drewnianą kartkęTalerzyk dla taty

Tata jest jest prawdziwym łasuchem? Z pewnością zasłużył na odświętne śniadanie! Zaskocz go personalizowanym talerzem. To nie tyko zaskakujący, ale bardzo użyteczny prezent. Od dziś każdy posiłek może być świętem bycia tatą. Dowone zdjęcie oraz teks zostanie nadrukowany na odpornym na zmywanie talerzyku. Wybierz jeden z uroczych projektów by już zawsze było jasne kto jest najlepszym tatusiem na świecie!

Zobacz wszystkie talerzyki dla Taty


Foto op aluminium

Aluminiowy panel ścienny

Najpiękniejsze wspomnienia w dużym formacie! Każda wspólnie spędzona chwila zasługuje na uwiecznienie. To zadziwiające ile zdjęć codziennie robimy, ale czy pamiętamy, że je mamy? Kiedy pamięć Twojego telefonu jest pełna, a ściana zupełnie pusta to znak, że idealnym prezentrm będzie panel z kolarzem najpiękniejszych fotografii wydrukowany w najwyższej jakości na aluminium z błyszczącym wykończeniem. Nie pozwól by popadły onze w zapomnienie, bo z setek zdjęć zawsze wybierasz tylko jedno które ląduje na tapecie ekranu. Każde z nich przedstawia przecież niesamowitą historię.