Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów - 5 praktycznych wskazówek

Kupując prezent na specjalną okazję, często nie myślimy o tym, jak chcemy go zapakować. Ale odpowiednie opakowanie jest równie ważne jak sam prezent - to dzięki niemu chwila wręczania podarku jest tak ekscytująca. Wyobraź sobie radość na twarzy osoby, którą chcesz zaskoczyć. Oczywiście istnieje wiele sposobów, aby Twój prezent był wyjątkowy. Daj się zainspirować i przeczytaj 5 wskazówek dotyczących pakowania prezentów, które znajdziesz poniżej.


Wskazówka 1: zacznij od papieru

Nie jesteś mistrzem w pakowaniu prezentów, a wstążki i ozdoby często są wszędzie, ale nie tam gdzie trzeba? Wybierz unikalny spersonalizowany papier do pakowania. Zaprojektuj to specjalne opakowanie na prezent ze zdjęciem i jednym z naszych pięknych projektów. Czy to nie jest super pomysł? Dzięki temu nie musisz już podpisywać prezentów. Dodatkowa wskazówka: jeśli masz prezent o nieregularnych kształtach, oczywiście dość trudno jest go starannie owinąć. W takim przypadku prezent można schować w kartonowym pudełku, co znacznie ułatwi jego zapakowanie.
Papier prezentowy ze zdjęciem >>>

Wskazówka 2: oryginalne dodatki

Wybór dodatków pasujących do okazji jest nie lada wyzwaniem! Co powiesz na nadanie prezentowi dodatkowego charakteru. W końcu istnieje wiele różnych sposobów, aby sprawić, by wręczanie prezentów było jeszcze przyjemniejsze. Na przykład zaprojektuj zdjęcie retro i przywiąż je do prezentu sznurkiem lub wstążką. Zestaw zdjęć też będzie świetnym prezentem! Szczęśliwe wspomnienia wywołają uśmiech na twarzy każdego.
Stwórz teraz własne zdjęcia retro>>>

Wskazówka 3: nie zapomnij o kartce z życzeniami

Oczywiście nie powinno zabraknąć kartki z życzeniami. Wpisz osobistą wiadomość, dzięki której będzie jasne, ile ta osoba dla Ciebie znaczy. Nie należy lekceważyć wrażenia, jakie może wywrzeć odręcznie napisana kartka. Ważne są nie tylko słowa, ale także sposób ich przedstawienia. Jeśli włożyłeś już tyle wysiłku w zapakowanie niespodzianki, dlaczego nie poświęcić odrobiny czasu na napisanie miłej wiadomości? Dodatkowa wskazówka: wybierz projekt w edytorze i dodaj ulubione zdjęcie. Kartka z życzeniami wcale nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie! Ta zaprojektowana przez Ciebie będzie niezwykła.
Spersonalizuj idealną kartę z życzeniami >>>

Wskazówka 4: użyj wyobraźni

Uwielbiasz zaskakiwać? Pozwól swojej wyobraźni zaszaleć. Prezent nie zawsze musi być zapakowany w specjalny papier do pakowania lub torebkę. Użyj tego, co masz akurat pod ręką! Możesz zapakować prezent w gazetę, którą właśnie przeczytałeś, a następnie zawinąć kawałkiem sznurka, lub użyć kawałka niepotrzebnej już tkaniny. Wykończ prezent oryginalnymi Dodatkami - szuszone trawy, gałązki lub stare guziki sprawdzą się idealnie. Użyj farby w sprayu jeśli chcesz nadać im szykownego wyglądu. Jesteśmy pewni, że możesz przekształcić je w coś wyjątkowego.

Wskazówka 5: nie śpiesz się

Pakując niespodziankę, nie śpiesz się. Dzięki temu Twój prezent będzie wyglądał wyjątkowo.

Inne przydatne wskazówki, jak idealnie zapakować prezent:

Jeśli nadal masz wątpliwości, jak idealnie zapakować prezent, mamy kilka dodatkowych wskazówek.

  1. Usuń cenę: ten krok wydaje się oczywisty, ale zaufaj nam, wciąż zdarza się zapomnieć o tym szczególe. Wielka naklejka z promocyjną ceną może zepsuć najlepszą nawet niespodziankę. Jeśli cena nadrukowana jest bezpośrednio na produkcie, tak jak w przypadku np. książek, lepiej jest nakleić na niej ozdobną naklejkę niż próbować zamazać ją długopisem lub pisakiem.
  2. Nie używaj zbyt dużej ilości taśmy: Istnieje wiele innych sposobów na solidne zamknięcie paczki bez używania taśmy lub kleju. Używanie zbyt dużej ilości jednego lub drugiego może zepsuć efekt końcowy.
  3. Zmierz papier: Użycie zbyt dużej ilości papieru może spowodować gromadzenie się go na bokach. Nieestetycznie będą również wyglądać doklejone fragmenty papieru, kiedy przygotujesz go sobie za mało. Zmierz wszystko dokładnie!