Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Jak to jest zrobione: Personalizowane szamanówki

Jak to jest zrobione: Personalizowane szamanówki

Masz co świętować? Chciałbyś móc wznieść toast własną, personalizowaną lampką na szampana? Stwórz najpiękniejszy projekt w edytorze online, a resztę zrobimy za Ciebie! Jesteś ciekawy jak wygląda proces produkcji szampanówek? Pozwól, że ci pokażemy!

Jak to robimy: unikatowe, personalizowane szampanówki z grawerunkiem

Poniżej, w zaledwie 40-sekundowym filmie możesz zobaczyć proces produkcji lampek do szampana, który następuje po umieszczeniu projektu przez klienta w edytorze. Ciekawi jak wyglądają szczegóły tego procesu? Przeczytaj kilka niezbędnych kroków!!


Krok 1: Stwórz projekt w edytorze

Zaprojektowanie własnych kieliszków do szampana jest bardzo proste! Wybierz ilość lampek i przejdź do edytora. Znajdź ozdobny wzór, który najlepiej będzie pasował do okazji i dodaj własny tekst. Przejdź do podglądu, by mieć pewność, że twoja personalizacja jest idealna. Do wyboru masz nie tylko gotowe projekty idealne na wiele okazji, ale również czcionki. Każdy tekst możesz edytować i zmienić jego pozycję na projekcie.Krok 1: Stwórz projekt w edytorze


Krok 2: najważniejsza jest jakość!

Zanim Twój projekt zostanie wygrawerowany, zawsze dokładnie sprawdzamy każdą lampkę. W ten sposób mamy pewność, że każdy kieliszek jest najwyższej jakości.

Krok drugi: najważniejsza jest jakość!


Krok 3: Umieszczenie w laserze grawerującym

Dane Twojego zamówienia zostają przesłane do lasera grawerującego. Następnie umieszczamy kieliszek w maszynie, która sama ustala odpowiednią pozycję, oraz odległość od szkła dla najlepszego efektu.Krok 3: Umieszczenie w laserze grawerującym<


Krok 4: Czas na laser!

Po umieszczeniu kieliszka w maszynie jeszcze raz sprawdzane są parametry lasera. W zaledwie 90 sekund Twój projekt zostanie wygrawerowany w najwyższej jakości. Czy wiesz, że do każdego zamówienia przypisany jest unikatowy kod kreskowy? W ten sposób zawsze mamy pewność, że odpowiedni produkt trafi do każdego klienta. Jakość grawerunku zostanie jeszcze raz sprawdzona przed wysłaniem prezentu.Krok 4: Czas na laser!


Krok 5: Ciesz się pysznym szampanem z własnego kieliszka!

Twoje zamówienie zostanie wysłane w specjalnym pudełku dostosowanym do kształtu kieliszka, dzięki któremu bezpiecznie dotrze do celu. W ten sposób teraz już zawsze będziesz cieszyć się smakiem ulubionego szampana prosto z osobistej grawerowanej lampki.Stap 5: Genieten van een verdiend glas bubbels uit jouw eigen champagneglas!


Chcesz zaprojektować zestaw kieliszków?

Czy Ciebie też naszła chęć posiadania własnego, personalizowanego zestawu kieliszków?

Zaprojektuj kieliszki do szampana>>