Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)
Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)Pendant - Serce (Rhodium)

Pendant - Serce (Rhodium)

105,99 zł
Zlecenie biznesowe
Dostawa w dzień Matki
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Uzupełnij wisior, dodając piękny łańcuch
Ten srebrny kolorowy wisior rodu z osobistym grawerowaniem jest zdecydowanie oryginalny. Nie oznacza to jednak, że nie możesz zamienić go w jeszcze lepszy prezent! Możesz uzupełnić zawieszkę pięknym łańcuchem i wybrać różne długości i łącza. Wisiorki są łatwe do zabezpieczenia, co daje możliwość wyboru różnych łańcuchów i wisiorków.

Więcej informacji o wisiorkach:
Materiał: antyalergiczna stal nierdzewna (rodu)
Kolor: srebrny
Wymiary: 27 x 27 mm
Kształt: serce
Grawerowanie tekstu z powrotem: maks. 15 znaków
Bonus: Twój obrazek zostanie wytłoczony, a nie nadrukowany. Dlatego będzie się on nieznacznie różnił od obrazka wyświetlonego na ekranie.

Daj piękny wisior rhodium wyryty fotografią i tekstem jako prezent!

Zaskocz partnera, przyjaciół lub rodziny z pięknie wygrawerowanym zawieszką! Pendant jest oryginalnym prezentem na urodziny, rocznicę lub jako znak miłości. Zrób ten prezent naprawdę osobisty, mając własne zdjęcie wyryte na przodzie wisiorka, z opcjonalnym tekstem na plecach!

Wisiorki wykonane są z rodu i są dostępne w różnych kształtach. Te piękne wisiorki można podawać samodzielnie lub w połączeniu z pięknym srebrnym łańcuszkiem. Wisiorki będą owinięte w piękne opakowanie prezentów, dzięki temu zawsze możesz z pewnością zaskoczyć te piękne i osobiste ozdoby!

Błyskawiczna wycena na a Pendant - Serce (Rhodium) ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?