• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Najpiękniejsze prezenty Komunijne:
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 509 Opinie
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10
Helena
na 12-10-21

"Jestem bardzo zadowolona, bardzo ładne wykonanie "

10 z 10
Paweł
na 12-10-21

"Profesjonalne podejście do klienta. Troszkę miałem problem z projektowaniem krawata. A dokładnie jak.."

10 z 10

Prezenty komunii

Pierwsza święta komunia to wyjątkowa okazja dla dziecka. Pierwsza święta komunia tylko raz w życiu, co czyni ją super ekscytującą. Po świętym wydarzeniu w kościele odbył się dzień pełen rodziny i przyjaciół. Chłopiec lub dziewczynka otrzyma prezenty na ten szczególny dzień. Chcesz zdziwić je czymś wyjątkowym i trwałym wspomnieniem tego szczególnego dnia.

Zrób własny certyfikat

Ponieważ pierwsza święta komunia jest szczególnym dniem, chcesz dać komuś trwałą pamięć. Zrób własny certyfikat na tę wyjątkową okazję! Zrób piękny obraz chłopca / dziewczyny w ten szczególny dzień i wydrukuj je na świadectwie. Możesz napisać własny tekst i imię dziecka, aby było naprawdę unikalne i osobiste. Nadaj ten specjalny certyfikat pięknym miejscem w sypialni dziecka lub w salonie.

Grawerowane bransoletki

Dziewczyny zazwyczaj noszą białą sukienkę do swojej pierwszej świętej komunii. Unikalna biżuteria srebrna sprawi, że będzie ona jeszcze piękniejsza! Czy imię dziewczyny wyryte na srebrnej bransoletce. Grawerowane bransolety wykonane są z wysokiej jakości srebra i można je nosić codziennie. Bransoleta stanie się trwałą pamięcią na specjalny dzień.

Płytka Photo

Fotografia dziecka w dniu pierwszej świętej komunii jest zawsze ceniona przez całą rodzinę. Zdjęcie takie zasługuje na szczególne miejsce w Twoim domu. Zrób zdjęcie i datę komunii wydrukowanej na płytce ceramicznej. Ten tradycyjny prezent jest dla dziecka, aby pamiętać o szczególnym dniu. Płytka fotograficzna jest również pięknym prezentem dla chrzestnych dziecka.

Zdjęcie świeca

Zdjęcie na świecach jest idealnym prezentem na pamiątkę. Zrób zdjęcie dziecka i datę wydrukowaną na świecach, aby uczynić to osobiście prezentem. Można również wybrać świecę zapachową o różnych kolorach. Możesz wybrać między trzema różnymi zapachami, więc zawsze jest taki, który kochasz! Możesz dodać bezpłatną kartę małe pozdrowienia z świece fotografii . Jeśli nie możesz wziąć udziału w imprezie, możesz wysłać prezent na wybrany przez Ciebie adres.