Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Spędzanie świąt w domu

Spędzasz Święta w domu? Spraw by były wyjątkowe!

Spędzasz Święta Bożego Narodzenia w domu? Pomożemy Ci sprawić, aby były wyjątkowe Święta tuż tuż, ale dla większości z nas mogą w tym roku wyglądać nieco inaczej niż zwykle. Smutno Ci na myśl, że nie spotkasz rodziny, że nie posłuchasz śmiesznych świątecznych opowieści swoich bliskich ? W tym roku spotkanie twarzą w twarz może nie być możliwe, ale nie oznacza to, że nie można wykorzystać tego czasu na odległość, a my mamy na to świetne sposoby!

Co można robić z domu?drewniana kartka z życzeniami

Porada 1: Wyślij życzenia świąteczne

Przywróć tradycję wysyłania osobistej kartki bożonarodzeniowej rodzinie i znajomym. Spraw, by ten okres świąteczny był wyjątkowy, wybierając spersonalizowaną drewnianą kartkę świąteczną, na której możesz umieścić wybrane zdjęcia i napis.

Zaprojektuj najpiękniejszą drewnianą kartkę>>
dekoracje wigilijnego stołu

Porada 2: Zorganizuj świąteczną kolację przez internet

Zaplanuj rozmowę wideo dla wszystkich swoich bliskich i ciesz się wspólną świąteczną kolacją. Wyślij wszystkim menu, aby razem z Tobą mogli cieszyć się wspólnym posiłkiem. Nakryj świąteczny stół i Smacznego!


koc ze zdjęciem

Porada 3: Obejrzyjcie razem klasyczny świąteczny film

Jest tak wiele znanych świątecznych filmów, więc zorganizuj wyjątkowy wieczór filmowy, aby obejrzeć je w tym samym czasie. Napełnij największy kubek, jaki posiadasz, gorącą czekoladą i piankami, weź miękki koc i wyślij wszystkim spersonalizowaną tabliczkę czekolady, aby cieszyć się słodkim wieczorem filmowym. !

Stwórz swój własny, spersonalizowany koc polarowy> >>>
bombki ze zdjęciem

Porada 4: Sekretny Mikołaj

Nie ma nic lepszego niż zaskoczenie bliskich wyjątkowym prezentem, tradycja to tradycja. Dlaczego by nie zabawić się w świętego Mikołaja? Zamów prezenty na swój adres, zawiń je w spersonalizowany papier do pakowania i dostarcz pod drzwi bliskich. Jeśli mieszkają dalej, niech ich prezent zostanie wysłany pocztą. Miło będzie, gdy zadzwonicie do siebie podczas otwierania prezentów.

Stwórz swój własny, spersonalizowany papier do pakowania>
goede omscchrijving van de foto geven

Porada 5: Udekoruj choinkę

Mimo,że nie możesz mieć swoich bliskich blisko siebie, w Boże Narodzenie warto sprawić by w domu panowała świąteczna atmosfera. Stwórz własne, spersonalizowane bombki świąteczne ze zdjęciami Twoich bliskich i zawieś je na swojej choince! Możesz nawet podarować swoim bliskim zestaw bombek z Twoim własnym zdjęciem, aby mogli myśleć o Tobie patrząc na nie. Jeśli masz wystarczająco dużo bombek, innym fajnym pomysłem jest stworzenie girlandy ze zdjęć retro.

Stwórz własne bombki świąteczne>>>

Porada 6: Wieczór gier

Gry są integralną częścią Świąt! Zaproś swoją rodzinę i przyjaciół na internetowy wieczór gier, korzystając z jednej z wielu dostępnych aplikacji. Rywalizacja i zabawa z pewnością sprawią, że atmosfera świąt będzie jeszcze bardziej radosna. W tym roku Boże Narodzenie może wyglądać nieco inaczej, ale mamy nadzieję, że wszyscy będziemy w stanie wykorzystać ten czas najlepiej, nawet jeśli nie spędzimy go razem, to wiemy, że robimy to dla naszego wspólnego dobra!

Może to nie będą Święta z Twoich snów, warto jednak spróbować zastąpić stare tradycje nowymi. Może okaże się, że nawet na odległość, możemy się ze sobą świetnie bawić. Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować, to oczywiście tylko kilka z wielu możliwości.