• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Ręcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - Biały
Ręcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - BiałyRęcznik do zdjęć - Biały

Ręcznik ze zdjęciem

69 zł
Zamówienie firmowe
Wybierz kolor
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
icon
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o ręczniku:
Rozmiar: 50 x 100 cm
Materiał: 100% bawełna
Kolory: węgiel kamienny, biały i granatowy

Dodatkowo: prać 30 °, nie nadaje się do suszarki.

Pobierz ten super miękki ręcznik wydrukowany ze zdjęciem!

Czy szukasz oryginalnego prezentu na dom ocieplenia, urodzenia lub małżeństwa? Zdobądź ręcznik wydrukowany zdjęciem. Ułożyć ręcznik jeszcze bardziej specjalny, dodając tekst, nazwę i / lub ładny wygląd. Taki osobisty ręcznik to wspaniały prezent, ale także odpowiedni do codziennego użytku. Ten ręcznik ze zdjęciem jest prawdziwym przykuwaczem każdej łazienki!

Ręczniki ze zdjęciem są dostępne w różnych kolorach. Twój projekt zostanie wydrukowany z przodu ręcznika w jak najlepszej jakości. Ze względu na wysoką jakość bawełny ręcznik ze zdjęciem będzie czuł się super miękki i przytulny. Ręcznik ze zdjęciem nadaje się do pralki, aby odbiorca tego prezentu mógł cieszyć się spersonalizowanym ręcznikiem od wielu lat. Również zamówić spersonalizowany szlafrok lub kapcie, aby zakończyć niespodziankę!

Błyskawiczna wycena - Ręcznik ze zdjęciem ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z