< Powrót
  • Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Czekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka Bożonarodzeniowa
Czekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka BożonarodzeniowaCzekoladowa kartka Bożonarodzeniowa

Czekoladowa kartka Bożonarodzeniowa

78 zł
Zlecenie biznesowe
Jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Rozmiar
Smak
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o czekoladowej kartce świątecznej:
Rodzaj czekolady: mleczna, biała lub gorzka
Rozmiar: 12x18 cm
Waga: ± 260 g
Uwaga: każdy smak jest pokryty cienką warstwą czekolady białej!

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut, znana jest ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Czekolada jest przydatna do spożycia przez rok, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata.

Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady.

Wyślij czekoladową kartkę Bożonarodzeniową!

Wysyłanie kartek świątecznych to piękna tradycja. Z pewnością warto ją kontynuować! Czasem warto nadać naszym rytuałom nowoczesną formę! Z tej okazji YourSurprise przygotowało wyjątkową kolekcję czekoladowych kartek świątecznych! Zaskocz swoja rodzinę, przyjaciół oraz bliskich oryginalną, Bożonarodzeniową pocztówką z Twoim zdjęciem i tekstem! Daj się ponieść fantazji i zaprojektuj czekoladową kartkę, dzięki której te Święta będą jeszcze bardziej magiczne!
Czekoladowy telegram dostępny jest w dwóch rozmiarach, oraz trzech wariantach smakowych - każdy smak jest pokryty cienką warstwą czekolady białej.

Błyskawiczna wycena na a Czekoladowa kartka Bożonarodzeniowa ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z