• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Czekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszce
Czekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszceCzekoladki ze zdjęciem w puszce

Czekoladki ze zdjęciem w puszce

117 zł
Zlecenie biznesowe
Nadzienie
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
icon
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o czekoladkach:
Smak: mleczny
Rozmiar: 2,5 x 2,5 x 1,2 cm
Wymiary puszki: 23 x 18 x 2,5 cm
Personalizacja: Zdjęciem
Kakao w procentach: 33%
Składniki: cukier, masło kakaowe [5], mleko w proszku , masa kakaowa [5], emulgator: lecytyna sojowa, wanilia, aromat [5], program partnerstwa na rzecz jakości
Alergeny: soja, mleko, może zawierać śladowe ilości orzechów
Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady.

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Nasza czekolada jest wykonana z tradycyjnej belgijskiej czekolady Callebaut, znanej ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Nasza czekolada jest świeża i wysłana tego samego dnia. Czekolada jest trwała 10-12 tygodni, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Ta czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata.

Zaskakująca blaszana bombonierka ze zdjęciem lub tekstem

Lubisz rozpieszczać swoich najbliższych? Blaszana bombonierka z luksusowymi czekoladkami na pewno będzie trafionym prezentem - w końcu każdy kocha czekoladę! My poszliśmy o krok dalej, zamieniając zwykłe pudełko czekoladek w wyjątkowy podarunek. W kilku prostych krokach możesz umieścić na nich swoje zdjęcie lub tekst o wyjątkowym znaczeniu! Projekt zostanie wydrukowany jadalnym barwnikiem w wysokiej jakości na 35 czekoladkach . Wierzchnia warstwa czekolady zawsze pokryta jest czekoladą mleczną. Zaskocz swoich najbliższych osobistym prezentem, który nie tylko smakuje wyśmienicie, ale zarazem ma unikatową i gadżeciastką formę!


Wyjątkowe spersonalizowane czekoladki ze zdjęciem w blaszanej puszce!

Błyskawiczna wycena na a Czekoladki ze zdjęciem w puszce ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z