• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20
Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20Naklejka na ścianę - 20 x 20

Naklejka na ścianę

39 zł
Zamówienie firmowe
Rozmiar
  • W najpiękniejszych i różnorodnych wymiarach
  • Z imieniem w najbardziej szczęśliwych wzorach
  • Zawiera użyteczne instrukcje aplikacji i aplikatora
  • Niepowtarzalny i osobisty dzieło sztuki na każdą ścianę
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji na temat naklejek ściennych:
Materiał: wymienna naklejka
Wymiary: wybór różnych wymiarów
Druk: pełny kolorowy wydruk z nazwą
Dodatkowe: zawiera przydatne instrukcje dołączania

Udekoruj wnętrze pięknym okiem z unikalną naklejką na ścianę zawierającą nazwę!

Czy twój salon może zrobić trochę subtelnego odświeżania, czy szukasz niepowtarzalnej dekoracji ściennej do przedszkola? Jeśli tak, te spersonalizowane naklejki ścienne są idealne dla Ciebie! Wybierz spośród różnych pięknych wzorów i dodaj nazwę lub tekst wybranego przez Ciebie wzoru. Ta unikalna naklejka na ścianę z nazwą nie tylko służy jako wspaniała przynęta w Twoim wnętrzu, ale stanowi także unikalny i osobisty prezent dla kogoś innego!

Naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, więc zawsze będzie taki, który pasuje do Twojego wnętrza. Po utworzeniu idealnej naklejki upewnimy się, że Twój projekt jest drukowany na naklejce w pełnym kolorze. Możesz mieć naklejkę dostarczoną do domu, ale również bezpośrednio do odbiorcy. Naklejka pochodzi z karty dostarczającej użyteczne instrukcje, umożliwiające natychmiastowe przymocowanie dzieła sztuki do ściany!

Błyskawiczna wycena - Naklejka na ścianę ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?